Używany oryginalny kod aktywacji

Kupiłem sobie oryginalną Viste Hume Premium. Podczas aktywacji pojawia się że mam już urzywany kod. Co teraz zrobić? Czy jak zadzwonie do Microsoft-a to dostane nowy klucz? Jeśli tak to za darmo? Czy mam skontaktować się ze sklepem gdzie kupiłem oprogramowanie.

Prosze o wmiare możliwości szybką odpowiedź bo jak mi już mine czas aktywacji to nic po tych poradach. Z góry dziękuje za pomoc.

Zadzwonić do MS, jeżeli udowodnisz że zostałeś oszukany wymienią ci cały zestaw instalacyjny.

Ciekawe co to za sklep co tak ludzi robi w wała ??

Kontakt tez wskazny.

Niekoniecznie zrobili go w wała. Ja swoją vistę aktywowałem automatczynie po intstalacji bez problemów. Po tygodniu zainstalowałem sobie orginalne sterowniki do płyty głównej i vista zakrzyczał że mam nieaktywowany system. Próby aktywancji online kończyły się niepowodzeniem, zadzwoniłem do MS i podali mi kod aktywacji (nawet niczego nie musiałem udowadniać). Podejrzewam że zmiana sterowników płyty głównej zmyliła system i uznał że mam nowy sprzęt. Może u ciebie stało się coś podobnego.

Udało mi się aktywować windows. Tylko tyle że telefonicznie. Nie wiem dlaczego nie mogłem go aktywować przez wpisanie klucza.

Złączono Posta : 04.12.2007 (Wto) 15:56

Ten sklep zaczyna się na Media ale nie jest to Media Markt.