V9 - na wszystkich przeglądarkach

Witam

Jak w temacie pobierałem kilka programów z waszej strony www dobreprogramy pl. Każdy odznaczyłem ptaszkiem aby nie instalowało tolbarów itp. zwlaszcza v9, przynajmniej takie mam wrażenie. Ze względu na fakt, iż już jest zainstalowany nie będę się spierał czy odznaczyłem czy nie na chwilę obecną jest to już nie ważne. Ważne natomiast jest to, że pomimo odinstalowania programu w następujący sposób, panel sterowania/programy/programy i funkcje/odinstalujnastępnie V9 dalej dochodzi do głosu. Nawet w np. w firefox zmiana strony startowej/ usunięcie ciasteczek itp. niestety nie pomogła i o ile teraz po otworzeniu przeglądarki strona startowa wróciła np. domyslnie do www google pl wyszukiwanie działa poprawnie korzystając z okienka do wyszukiwania na stronie, to już niestety w oknie adresów przeglądarki nie działa tak jak dotychczas dzialalo domyslnie przeszukiwanie w googlach. Na tą chwilę wywala sie v9 i upierdliwie chce pomoc. Program ten jest wyjątkowo natrętny i upierdliwy, moim skromnym zdaniem twórcy powinni odpowiedzieć za to jak swego czasu microsoft za explorera.

Proponuję użyć opcji delete w programie adwcleaner (niecałe 600kB, a ile dobrego robi :smiley: ) http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/. Dodatkowo usuń skróty do przeglądarek jeśli masz takowe i utwórz je na nowo (V9 podkłada swoje…).

viewtopic.php?f=16&t=517453

Wykonaj skan OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741