Van basco a vista - POMOCY

Próbuje zainstalować program do odtwarzania utworów w formacie midi 'van basco" niestety nie obsługuje visty albo raczej vista van basco nie wiem jak to okreslic fachowo bo fachowiec ze mnie zaden. Wiem jedno van basco nie wspołgra z vista :frowning:

Czy ktoś moze mi pomóc ?!

moze znacie jakies inne programy ktore beda dzialaly w viscie albo jakis sposob na zainstalowanie tego van basco.

Przecież Windows Media Player instalowany razem z Vistą odtwarza pliki midi bardzo dobrze, Winamp także. Ten Van basco to bardzo mi się nie podoba bo nawet gdy da się go zainstalować, to tak zmienia wszystkie ustawienia, że potem są tylko same kłopoty z innymi odtwarzaczami.

Wiem, że odtwarzają :slight_smile: Jednak w van basco jest opcja wyłączanie niektórych ścieżek dźwiękowych

W dniu 14.07.2008 , o godzinie 21:47 został dopisany post przez monitta

więc nadal nic nie wiem :frowning:

U mnie na Viście normalnie działał… Polecam VanBasco’s bo bardzo dobrze wyświetla teksty (nie to co winamp) i ma większe możliwości - prościutki programik, a bardzo dobry.

Co do problemu - uruchom instalator z uprawnieniami administratora (prawym na setup.exe i “uruchom jako administrator”). Powinno pomóc.

JEST JEST JEST super dziękuję BARDZO =D>