Vcomp90.dll nie mogę uruchomić programu


(Masaj) #1

brak vcomp90.dll w systemie pomimo vcredist_x64, nie mogę uruchomić programu bo ciągle zupełna cisza- klik na aplikację i nic się nie dzieje( nie ma w MZ, usługach, nigdzie), albo

13275994.th.jpg

Jak to ruszyć i skąd ściągnąć ten plik - Google jakiś syf, albo niekompatybilny, uszkodzony, z Windows XP ,albo jakiś chiński - przejrzałem już chyba ze sto stron i lipa.

7 HPx64


(Bogdan_G) #2

Vcomp90.dll, to jest komponent Visual Studio 2008 i nie pozostaje nic innego, jak usunąć i ponownie zainstalować to cale Visual, chyba, że nie masz tego, bo nawet nie wiem, czy w 2010 ta biblioteka jest, jakoś nie doczytałem.


(Masaj) #3

waśnie próbuje to ruszyć, ale nie uparło się i nie chce- kompletna cisza po klik w ikonę ( nawet jako admin), albo ww. obrazek. Czy Vcomp90.dll jest jakimś zewnętrznym elementem który trzeba doinstalować, aby program działał, czy wchodzi w jego skład, a błąd występuje gdzie indziej, jeśli jest zew. elementem( tudzież jego dodanie może rozwiązać problem) to skąd ściągnąć plika?

Czy muszę przeinstalować program VS ?


#4

Masaj , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Bogdan_G) #5

Witaj. Na laptopie mam te biblioteki vcomp90.dll: w winsys/x86 49,8 KB, winsys/amd64 55,3 KB itd w dziesięciu lokalizacjach i wszędzie się różnią wielkością, znaczy cztery razy jest 55,3 KB trzy pokazane w autorun 49,2 KB itd. U mnie mam zainstalowane http://vpx.pl/image/iLd zawierające vcomp90. Można zacząć od tej pierwszej update ponowną instalację... To trudna sprawa przez te różne wielkości i lokalizacje. Widzę, że i windows movie maker z tego korzysta.


(Masaj) #6

u mnie to wygląda tak: http://vpx.pl/irc, muszę coś doinstalować, czy da się to ruszyć jak jest - jak?

C:\Windows I C:\Windows\System32 wyszukaj vcomp90.dll - wynik : 0 , znaczy się nie posiadam. W /Program Files , /Program Data - również.


(Bogdan_G) #7

Ja bym zainstalował pozycje 1, 2, 3, 4, 6, 7, a piąta weszła mi z jakimś zainstalowanym programem. Te produkty nie zaszkodzą, a u mnie wszystko śmiga na win 7. Widać, jakby pozostały dwie łatki, a podstawowe programy wcięło.


(Masaj) #8

Zaraz, chwila mówisz o czym?, o Visual C++ ze screena w twoim poście i instalacji go na kompie, wszystkie wersje zainstalować ???,a co z obecnymi, które są jednymi z nowszych jeśli nie najnowsze -o ile o to chodzi-usunąć wszystkie i zainstalować te?.

Nie bardzo lubię zaśmiecanie kompa dziesiątkami programów tylko dla jednego elementu- dałoby się ściągnąć vcomp90.dll i przez Regsvr wrzucić do systemu tak by VS go widział ?


(Bogdan_G) #9

Tak myślałem. Pewnie można pobrać stąd http://translate.google.com/translate?h ... CCYQ7gEwAA klikając na Jak zainstalować vcomp90.dll, wyświetla się dwa sposoby pobierania i tyle.