Vegas Pro 11 robi Crash'a przy tworzeniu I/O Manager

(Andrzejswit) #1

Witam.

Na wstępnie zaznacze:

• Deinstalacja aplikacji zwyczajnie, instalacja ponowna, później tak samo z tym że ze Smarty Uninstallerem

• Czyszczenie po-deinstalacyjne ręcznie

I nie mogę się z tym uporać. Niestety. W trakcie wczytywania pokazuje się "Creating I/O Manager..." i na tym koniec. Miałem raz tak, że w ogóle nie chciał się włączyć. Proszę o pomoc, z góry dziękuje :slight_smile:

(Zeus__) #2

Sprawdzałeś czy nie masz infekcji ?

(Andrzejswit) #3

Toż to rzecz niemożliwa, KeyScrambler Free + Malwarebytes PRO (legalnie oczywiście) + Avast Free Edition + Comodo Firewall. Skan malwarebytes nic nie wykazał, avast również.

(Zeus__) #4

AdwCleaner ? tdsskiller ? dr.web ? Kaspersky Virus Removal ? Wrzuć dla pewności logi OTL, niech może ktoś to sprawdzi.

Teoretycznie dobrze wiesz, że na czystym systemi program powinien działać bez zarzutu. To raczej infekcja, albo uszkodzenie systemu, uszkodzenie sterownika, albo jakiegoś komponentu, który z nim pracuje. Może to być też niezgodność. Jeśli system jest uszkodzony możesz mieć problem. Mam nadzieję że piszemy tutaj o wersji legalnej ?

(Andrzejswit) #5

Kiedyś widziałem na jakiejś stronce że trzeba pozamieniać jakieś pliki w folderze z Vegasem. Logi z OTL sam sprawdzam, bo umiem. Piszemy tu o wersji oczywiście legalnej, licencja wykupiona od kumpla (widziałem też emaile od Sony u niego więc jestem upewniony).

Uszkodzenie systemu? To by nie odpalał. Z resztą regularnie defragmentuje dyski i sprzątam z niego rzeczy zbędne, wiem co robie, czasem niestety skasuje się za dużo, ale wtedy przylatuje Acronis i przywraca. Również Acronisem przywróciłem i nadal nie działa. :frowning:

Niezgodność - program nie działa na Windows XP, a posiadam Windows 7.

Rzecz oczywista.

(Zeus__) #6

Hm, ale rozumiem, ze program uruchamiasz z poziomu administratora ?

Zerknij: http://forums.creativecow.net/thread/24/876285

(Andrzejswit) #7

Domyślnie nie uruchamia się z poziomu administratora, ale ustawiałem różne tryby zgodności (Windows Vista, bo na XP jak wspominałem on już nie działa), Tryb Administratora... nadal nie chce działać.

(Zeus__) #8

Spróbuj ściągnąć narzędzie microsoftowe do otwierania dumpów i kiedy wyskoczy Ci crash otwórz i przeanalizuj. Może znajdziesz rozwiązanie dla problemu

(Andrzejswit) #9

Tak, tylko że to jest narzędzie Vegasowe (ma własnego CrashReportera). Więc Windows nie ma z tym nic do rzeczy :confused:

Odinstalowałem za pomocą Total Uninstall, 1406 pozostałości, ponowna instalacja i chodzi jak ta lala :smiley:

Dzięki za chęci, Zeus__.

(Zeus__) #10

Total Uninstaller to jednak jedno z lepszych narzędzi do usuwania instalacji. Ale nic temat do zamknięcia. Pozdrawiam. A tak na marginesie można zrobić crashdumpa, za pomocą programu Mini-dump tool w momencie zawieszenia. Pozdrawiam jeszcze raz