Ventrilo Ping

Witam.

Posiadam Ventrilo w wersji 2.1.4 i grywam w counter-strike’a przez steam.

Od trzech dni mam pewien problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić, mianowicie:

Wejdę na Ventrilo i rozmawiam z kumplami z serwera cs no i po pewnym czasie nie słyszę aktywności ludzi co tam jest niemożliwe bo non-stop ktoś nawija i widzę że mi się świeci zielony mikrofon po naciśnięciu hotkeya na rozmowę ale z tego co mi mówili to oni mnie słyszą, ja ich znowu nie słyszę, następnie próbuję przejść na inny kanał i ventrilo nie reaguje, minie 5 minut i po naciśnięciu hotkeya lub jakiejkolwiek czynności próbuje mnie połączyć z serwerem ponownie, tak jakbym miał za wysoki ping na ventrilo i po pewnym czasie system mnie wyrzuci. Nawet zauważyłem któregoś razu że ping skoczył mi nawet do 8000ms… co jest praktycznie nie możliwe ponieważ mam internet 8 mbit/s z czego przepustowość łącza w dzień wynosi jakieś 1500 kbit/s

Próbowałem różnymi sposobami, odinstalowałem ventrilo, usunąłem folder i inne dane, wyczyściłem komputer CCleaner’em usunąłem 4 pliki ventrilo z windowsa no i ku zdziwieniu przez jakiś czas działało dobrze natomiast następnego dnia włączyłem ventrilo też działało, tylko odpaliłem cs i podczas gry zaczęło znowu się psuć i teraz to się psuje nawet jak nie gram… Niewiem co jest grane i nigdy wcześniej tego nie miałem dlatego proszę was o pomoc.

PS: Nie wiedziałem czy napisać w tym dziale czy w dziale Oprogramowania tak więc jakby był z tym problem to poproszę moderatora o przesunięcie wątku.

Pozdrawiam i Dziękuję z góry za pomoc.