Ventrilo - Problem z mikrofonem

Witam, otóż wczoraj pojawił mi się pewien problem z mikrofonem. Kiedy rozmawiam przez ventrilo, bądź team speaka, wszyscy słyszą każdy dźwięk który pojawia się u mnie w słuchawkach. Tak jakby mieli moje słuchawki na uszach. Nie wiem czego to wina, sterowniki karty dźwiękowej przeinstalowywałem dwa razy i dalej to samo. Proszę o pomoc jeśli ktoś wie o co tu biega :stuck_out_tongue:

To samo miałem kiedyś xD. Wszyscy kumple się wnerwiali i kazali mi się zamknąć :frowning: … Napisz jaką masz tę kartę dźwiękową i słuchawki/mikrofon. Poustawiałeś w systemie (mniemam iż posiadasz XP), wszystkie opcje związane z mikrofonem?

Karta dźwiękowa - Realtek HD audio, słuchawki w mikrofonem jakieś bez firmowe ale działają dobrze :stuck_out_tongue: Opcje w windzie, chyba jest all ok… tzn jest tak jak bylo wszystko wcześniej i było git, teraz nagle coś sie zrobiło i nie można normalnie porozmawiać, moge kolegom swoją muzyke puszczać :stuck_out_tongue:

Ja też tak mam :confused: napisałem niedawno temat ale żadnego odzewu :frowning: Mam kartę jakąś zintegrowaną w laptopie chyba to to: Realtek HD audio słuchawki też no-name :slight_smile: ale mikrofon i wewnętrzny (w lapku) i zewnętrzny wyłapują wszyściusieńko w słuchawce prócz mojego głosu :slight_smile: i też mam tak dopiero od formatu kompa. Linik do mojego temutu (jest tam screen z ustawieniami dzieku):

viewtopic.php?f=19&t=244931

EDIT:

A… nie przepraszam słuchawki creative :))

Mam Realtek HD Audio + Ventrilo (wszystkie wersje) + TS i wszystko działa ok.

Pierwsze co radze u Was sprawdzić to przede wszystkim ustawienia mikrofonu. Musicie mieć “głośność nagrywania” na maksa ustawioną a głośność odtwarzania musi być wyłączona (muted) albo suwak musi być przesunięty maksymalnie w lewo…

MAM! !!

1.Sciągnołem nanowsze stery od Realteka

2.Wyciszyłem miks stereo

  1. regulacja nagrywania na 3 czwarte :slight_smile: zeby nie bylo przeciązeń.

i Chodzi :))

Poprostu musisz wejsc na streonkiki karty dzwiekowej

dac microphone i zaznaczyc tlumienie formatowanie i usuwanie wiazki

a potem kalibracjA I jest :slight_smile: