VGA, DVI czy HDMI?

Monitor z kompem mam połączony kablem VGA i zastanawiam sie nad kupnem kabla DVI ale nie wiem czy efekt bedzie na tyle dobry żebym mógł powiedziec ze sie opłacalo. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie proszę o rade. wyjścia z kompa: VGA, DVI, HDMI, wejścia moniaka VGA, DVI.

to lepiej powiedz jaki masz monitor

Co to za monitor (producent) że w komplecie brak kabla DVI skoro takowe złącze posiada?

Jeśli faktycznie tego kabla nie dostałeś - kup. Kosztuje grosze a efekt będzie widoczny.

:roll:

Monitor jest taki http://www.cengoo.co.uk/tft-monitors/ha … 41wdb.html tzn. że poprawa jakości będzie widoczna?

Możesz śmiało kupić tą przejściówkę :wink: Jest tania… więc jak będzie mała różnica pomiędzy D-sub … to i tak dużo pieniędzy nie stracisz :slight_smile:

motyldarek , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Sorki za ot, ale ja kupiłem nowy monitor(taki z wyższej półki) acera, w zestawie też był tylko kabel vga(oczywiście wyjście dvi posiada)…

to kupuj dvi

No to zakupię DVI i dam znać czy się opłacało.