Vhs -dvd

witam

wiem że jest wiele postów na ten temat le jakoś ei znalazłem odpowiedzi na mój zakupiłem ostatnio lifeview USB LV5E ponieważ mam dużo starych kaset które chciałem pozgrywać na DVD oczywiście nie tracąc na jakości za dużo i tak próbowałem program showbiz dvd 2 który chodził poprawnie ale po około 12 godzinach zaczyna się robić taki numer iż po włączeniu programu i probie wybrania capture wyłącza mi się cały komputem próbowałem go naprawiać usuwać wgrywać na nowo i nic zawsze dalej tak się dzieje w końcu zrobiłem przywracanie systemu i wgrałem na nowo i wszystko było dobrze przez następne kilka godz i znów to samo kompletnie nie wiem co to może być dobra wgrałem virtualdub i zrobiłem wszystko tak jak na podanej stronce http://www.videoaudio.pl/art-przygotuj_do_druku_132.htm ale tutaj z kolei dźwięk się spóźnia z kilkadziesiąt sekund dalej próbowałem unlead video studio 11 ale również przy włączeniu capture pokazuje mi komunikat następującej treści unable to switch to capture mode check if your video capture driver is working properly :frowning: nie wiem może jakies sterownik potrzeba w wyświetlanym urządzeniu pokazuje: usb 2861 device :confused: następnie wgrałem WIN DRV3 PONIEWAŻ CZYTAŁEM IŻ DOBRA JAKOŚĆ ALE SZCZERZE TO JEST ONA NAJGORSZA ZE WSZYSTKICH WCZEŚNIEJSZYCH PROGRAMÓW Pomocy !!