VI2 - podstawy użytkowania

Witam. Owy temat proszę potraktować poważnie, bo nie jestem żadnym noobem czy trollem, tylko userem, który pragnie zaczerpnąć porady.

Właśnie zakupiłem nowy komputer - nie będę wam rozpisywał jego parametry, ale zapewniam, że pociągnie wszelkie łatki etc.

Pragnę zainstalować Vista Inspirat 2. Na Waszym forum wyczytałem, jak nieskazitelnie dobrą… renomą? opinią? cieszy się owy dodatek. (wiem też, iż nie należy się pakować w VTP :wink: ). Tutaj pojawiają się moje podstawowe pytania.

  1. Proszę mi opisać krok po kroku proces instalacji.

  2. Czy trzeba to instalować w trybie awaryjnym, czy można “na zwyklaku” ?

  3. Co oznaczają opcje które się przy owej instalacji zaznacza ? No wiecie, na screenach różnej maści widniały napisy typu “Classic”, “chyba Total” etc… co ONE OZNACZAJĄ i co WPROWADZAJĄ ? acha… i KTÓRY NAJLEPIEJ WYBRAĆ ?

  4. Jeśli np. nie chcę mieć takiego “wirtualnego paska z ikonami” na górze ekranu ( zapewne wiecie o co mi chodzi, jak nie to później to przybliżę ) to czy mogę to później jakoś… trwale wyłączyć ?

No i to by było raczej na tyle… nie pytam o rzeczy, które już tu spotkałem… np. deinstalacja - wiem iż jest banalna. Lub “nie mam ikon, pomocy!” :stuck_out_tongue_winking_eye:

BARDZO dziękuję za okazaną mi pomoc.

Witam serdecznie, na tym bardzo dobrze zapowiadającym się forum.

Proszę… pomóżcie… ciągle bezczynnie czekam nic nie robiąc na wasze odpowiedzi :frowning: już na jednym forum było to samo… czy tak trudno odpowiedziec na 3 pytania ?

OWNED : |

hah, nie instalowałam, ale wyczytałam to w grudniowym Niezbędniku :stuck_out_tongue:

Otóż.

  1. Nie opiszę, bo też nie instalowałam i mam takie samo pytanie.

Więc zaczerpnę z Niezbędnika -.-

"W pierwszym oknie klikamy na [OK]. W kolejnym dowiadujemy się, że pakiet jest kompatybilny z systemami Windows XP, Windows XP Media Center oraz Windows 2003. Klikamy ma [Next >] "

2.Typy instalacji - Express - Instaluje na szybciaka : D,

Classic - Wprowadza mniej dodatków,

Total - wprowadza do peceta wszystkie elementy,

Custom - pozwala wybrać jakie elementy mają zostać zainstalowane.

  1. To można (podobno) bardzo łatwo wywalić z systemu.

Wystarczy kliknąć na pasek Start > Programy > BricoPacks > Vista Inspirat 2 > Remove Vista Inspirat 2 1.0.

W nowym oknie klikamy na [uninstall] i czekamy, aż wszystko się pousuwa : P

Następnie klikamy na [Finish], komputer zostaje zrestartowany. Po kłopocie : D

W VTP faktycznie nie warto inwestować -.-

nie jest on podobno w pełni kompatybilny z wszystkimi wersjami WinXP, i prawie wszystkie przypadki użytkowania kończyły się reinstalacją…

No.

Niech łanna będzie z wami! : D

Wielkie, wielkie, wielkie dzieki.

Jeden normalny kurffa. :expressionless:

:):):slight_smile: