Videoacceleraor nie bufforuje filmów na YT

(Decok12) #1

Ściągnąłem ten ,,cudowny'' programik ze strony producenta w najnowszej, stabilnej wersji. Pełen zapału zainstalowałem, wszystko było jak należy. Problem w tym, że ten program mi nie przyspiesza buforowania filmów na YT... Jak się cięło, tak tnie nadal. Mam neo 512kb/s. Jest jakaś rada na moją dolegliwość?

(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Rudis1995) #3

Rada moja jedyna - zwiększ prędkość internetu. Nie można jakoś specjalnie przyspieszyć bufrowania. Film to normalna zawartość strony

(Decok12) #4

Wiem, że mój net jest do kitu, ale na filmikach demonstrujących ten program, było widać że tworzy się okienko z napisem ,,buffering'' lub w pasku szybkiego dostępu, ikona programu zaczęła ,,mrugać'' [nie wiem jak to nazwać]. Tak czy inaczej program w ogóle coś robił, u mnie nic nie robi. Właśnie dlatego założyłem ten temat.

(Rudis1995) #5

Poczekaj aż filmiki się załadują. Nie ma programu do "wymuszania" większej prędkości internetu. Wszystko zależy od prędkości internetu i wielkości filmiku :slight_smile:

(Decok12) #6

Na filmikach było pokazane co innego. Jak nie wierzysz to poszukaj na YT. Tam, dzięki temu programowi filmy sie nie cięły, w ogóle wyglądało jakby ,,net'' dostał kopa do bufforu filmiku.

(Rudis1995) #7

Nie wierz filmikom. Możliwe że to tylko prowokacja i tylko żeby zrobić popularność programowi "do niczego".

(Decok12) #8

To czemu sa setki komentarzy typy ,,wow its amazing softwear, thx'' lub ,,OMG its work serioulsly''?