VideoSpin by Pinnacle - pomóż!


(Zorro185) #1

Pobrałem z tej strony internetowej program VideoSpin do edycji i tworzenia filmów. Gdy go już miałem na kompie chciałem go zainstalować. Wszystko poszło dobrze, ale po jakimś czasie pojawiła się informacja "Program Pixie3 Registration nad Licensing Tool prezstał działać i zakończyła się instalacja. Nic się nie zainstalowało. Tak za każdym razem się dzieje! Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc to PROSZĘ napisać. [-o<

Za wszelką pomoc, DZIĘKI ! :lol:


(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(mysz 1) #3

Opis programu

Prosty edytor do budowania prezentacji złożonych z fotografii i wideo. Choć ograniczony funkcjonalnie w porównaniu z programami komercyjnymi, VideoSpin jest zupełnie wystarczający do zastosowań amatorskich. Instalacja programu wymaga szybkiego łącza internetowego - po pobraniu pliku instalacyjnego, resztę elementów pobieramy bezpośrednio z serwera Pinnacle'a, łącznie ponad 170 MB. Trwa to bardzo długo. Co jednak ważne dla polskiego użytkownika, program ma polski interfejs.


(VPN) #4

Jeśli używałeś podczas rejestracji polskich znaków diakrytycznych to spróbuj ponownie zainstalować tym razem bez używania ich w nazwie rejestrującego.


(Zorro185) #5

Do VPN: Czyli takich: @!* itp? Bo jeżeli tak to co ja mam wpisać w plu gdzie trzeba podać e-mail ?

Do asteriks: Ale jaki tytuł mam wpisać "Proszę o pomoc z programem" czy chdzi o coś innego?


(VPN) #6

Nie, chodzi o ą ę ś ć ź ń itp.