VideoSpin by Pinnacle - pomóż!

Pobrałem z tej strony internetowej program VideoSpin do edycji i tworzenia filmów. Gdy go już miałem na kompie chciałem go zainstalować. Wszystko poszło dobrze, ale po jakimś czasie pojawiła się informacja "Program Pixie3 Registration nad Licensing Tool prezstał działać i zakończyła się instalacja. Nic się nie zainstalowało. Tak za każdym razem się dzieje! Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc to PROSZĘ napisać. ![-o<

Za wszelką pomoc, DZIĘKI ! :lol:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Opis programu

Prosty edytor do budowania prezentacji złożonych z fotografii i wideo. Choć ograniczony funkcjonalnie w porównaniu z programami komercyjnymi, VideoSpin jest zupełnie wystarczający do zastosowań amatorskich. Instalacja programu wymaga szybkiego łącza internetowego - po pobraniu pliku instalacyjnego, resztę elementów pobieramy bezpośrednio z serwera Pinnacle’a, łącznie ponad 170 MB. Trwa to bardzo długo. Co jednak ważne dla polskiego użytkownika, program ma polski interfejs.

Jeśli używałeś podczas rejestracji polskich znaków diakrytycznych to spróbuj ponownie zainstalować tym razem bez używania ich w nazwie rejestrującego.

Do VPN: Czyli takich: @!* itp? Bo jeżeli tak to co ja mam wpisać w plu gdzie trzeba podać e-mail ?

Do asteriks: Ale jaki tytuł mam wpisać “Proszę o pomoc z programem” czy chdzi o coś innego?

Nie, chodzi o ą ę ś ć ź ń itp.