Virtua Tennis 3-nie mogę grać debla, słaba wydajność

Witam,

kupiłem grę VT3 i w singlu mogę grać na full detalach i na najwyższej rozdziałce i są minimalne cięcia,

a w deblu… detala na minimum, rozdzielczość też i nie da się grać-wydajność jakieś 3klatki na sekundę.

Jest nowy directx i stery, oraz patch do gry ale to nic nie daje,

co zrobić?

Możliwe że winą jest zasilacz, który jest bardzo słaby… i polecam Ci go wymienić bo to czarna lista zasilaczy :expressionless:

Pewnie,gra się tnie bo zasilacz jest słaby.Co za bzdury.Pewnie zaraz inni zaleją ten temat gradobiciem odpowiedzi,że nie mam racji.Kiedyś na takim zasilaczu miałem silniejszą konfigurację i jakoś nie zauważyłem aby miał wpływ na płynność działania gier.Zresztą tu na forum jest jakiś obłęd na punkcie zasilaczy.Więc jak macie problem z komputerem nieważne czy ze sprzętem czy oprogramowaniem to zmieniajcie zasilacze a problemy znikną.

Jakie sterowniki masz zainstalowane?Powyłączaj zbędne programy na czas gry np. antywirusa.

Dlaczego zawsze wszyscy zwalają winę na zasilacz? Co on ma wspólnego z wydajnością? Lepiej sprawdzić sterowniki, ustawienia itp… W tym upatrywałbym problemu.

PS. Jedyna rada, to nie podawać modelu zasilacza lub ściemiać. Inaczej każdy po kolei zamiast pomóc w rozwiązaniu problemu będzie pisał jaki to kto ma g… zasilacz, i że wymieniłby na Deltę za 30 zł.

Tu panuje jakaś dziwna zasilaczowa obsesja pseudo-informatyków.

Sterowniki to nie wiem jakie mam, a jakie były by najlepsze dla mojego radka? xD

http://ati.amd.com/support/driver.html

Wybierz system jaki masz , wybierz Radeon i karte graficzna jaka masz i zostaniesz przeniesiony do sterownikow odpowiednich dla twojej karty graficznej.

Pozdrawiam.

Polecam ATI NGO 1.7.3

Dzięki, zassałem te z oficjalnej strony ale nic nie dało, zainstalowałem po instalacji sterów jeszcze raz directx ale też lipa :frowning: