Virtual box połączenie z internetem

Witam.

Chciałby uzyskać połączenie z internetem na virtalboxie. Próbowałem już wszystkich ustawień w vb - NAT, Bridged idt. lecz nadal nie wykrywa mi żadnej sieci. Wygląda to tak jak na screenie. KLIK

Czy zainstalowałeś Guest Additions

Nie, jak to zrobić?

W maszynie wirtualnej http://www.dedoimedo.com/images/computers/2008/virtualbox-install-guest-additions.jpg

Zainstalowałem i dalej nic.

@loco123 Inne pytanie - czy pozwoliłeś podczas instalacji VirtualBoxowi na instalację sterowników do wirtualnej sieci? Jeśli nie instalowanie Guest Additions nic nie da, tam są tylko sterowniki poprawiające działanie grafiki (akceleracja 3d) i drobne poprawki wydajności. VB ma sieć pod praktycznie każdym systemem natywnie bez instalacji Guest Additions.

@falcon89 j/w ;]

@Xanthia, nie jestem pewien raczej tak, ale dla pewności spróbuje przeinstalować vb.

Dodane 20.12.2012 (Cz) 18:53

Na wszystko pozwoliłem podczas instalacji plus zainstalowałem Guest Additions i dalej nie działa.

Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz. Coś przeoczyłeś.

Zrobiłem to i nic.

Jaki system emulujesz i na czym? W sumie powinnam od tego zacząć… Sprawdź też w połączeniach sieciowych czy masz tam VirtualBoxa coś.

Jest to windows 7. W systemie normalnym(nie emulowanym) wyświetla się sieć vb (obrazek) ale na systemie emulowanym już nie (obrazek)

A uruchom VB jako administrator.

Nic to nie dalo

To niestety nie wiem jak Ci pomóc :frowning: