Virtual Drive (lub Virtual CD-rom)

(Zaczkop) #1

zainstalowalem niedawno Virtual CD-rom lub Virtual Drive (czy jakos tak), skonfigurowalem go "po swojemu" bez czytania ReadMe i teraz jakies straszne gupoty mi sie porobily... np. CDex wykrywa mi jedynie wirtualny dysk AXV CD\DVD (???) ktory juz dawno temu usunalem z systemu. Problem polega na tym ze teraz nie moge tego zmienic w tym CDex-ie (innych problemow z tym zwiazanych nie dostrzeglem). Czy ktokolwiek wie co z tym zrobic??

(Siekiera666) #2

niestety mój kolega miał ten sam problem musiał przeinstalować system :frowning:

(Polko P L) #3

hmmmmmmmm może odinstaluj (ale tak przez dodaj / usuń programy w PS) Virtual Drive i CDex-a, przeczyść rejestr i zainstaluj na nowo

(Aju) #4

ja tak mialem zawsz epo usuniecieu (odinstaowaniu) virtuala problem znikal

(Zaczkop) #5

no ale widzicie, najgorszy problem jest taki, że w liście 'dodaj/usuń programy' w ogóle nie bylo tego całego Virtual-a, wiec po prostu usunąłem cały folder; no i właśnie wtedy się zaczęły te problemy

(Aju) #6

no to dales czadu, bo cale zapisy w rejestrach i podobne zostaly :wink:

a pewnie wystarczylo dac start programy ten wirtual i odinstaluj albo w tym folderze bylo uninstal albo cos takiego :-o Dobry jestes to teraz musiasz sie pozbyc tych smieci po tym z rejestrow no chyba ze nie umiesz to zostaje format C: /q :?

(Zaczkop) #7

no to ze tak powiem koniec tematu...no chyba ze ktos ma jeszcze dla mnie jakies swiatle porady bo format czy inne takie to zadne odkrycie :roll: (oczywiscie nie chce nikogo urazic:) dziex! !!

(inż. Piniol) #8

zainsatluj jeszcze raz ten program, być może przy jego deinstalacji zostaną również usunięte stare wpisy, ewentualnie poszukaj wpisów w rejestrze i je usuń

(Aju) #9

przeciez pisalem ze rejestry masz wyczyscic it o jedyna porada albo zobacz jak mowi Piniol

(Patricko) #10

Zrob tak jak radza wszyscy wyzej.

Najlepiej zainstaluj ten program i wyczysc nim rejestr.

Powinno pomoc poniewaz ten program czysci bardzo dobrze zbedne "syfki" w rejestrze.