Virtual PC 2007 - problem z zainstalowaniem XP SP2

Jak w temacie. Próbuję zemulować XP SP2. Przy końcu już instalacji, przy instalowaniu sieci wyskakuje to:

940c0e8c6bdc6fadm.jpg

Co bym tam nie wpisał, zawsze to samo:

Kiedyś instalowałem na Virtual PC 2007 XP SP1 i nie było tego problemu :?

Może ktoś z Was miał taki problem - liczę na Waszą pomoc :slight_smile:

Masz jakieś połączenie lanem z innym kąputerem, lub przez router w sieć domową ? A próbowałeś zmieniać nazwę komputera ?

Instalujesz system w standardowy sposób czy przygotowałeś instalację nienadzorowaną? Jeśli stworzyłeś instalację nienadzorowaną to spróbuj dane dotyczące sieci zapisać w pliku winnt.sif wraz z odpowiedziami na pozostałe pytania instalatora. Dodam, że wpis określający nazwę komputera ustawia się w części [userData] jako ComputerName. Oto przykład:

greengo , nie mam żadnego połączenia sieciowego. Swojego komputera nie próbowałem.

adam9870 , instalacja jest standardowa. Chciaż mam jeszcze swoją wersję XPeka - taka sobie niby ‘lite’(prawie nienadzorowana) :slight_smile: Z nią nie próbowałem, wolę standardową :wink:

zezol ten windows to jakieś no name???

lazikar , jak no name? :? O co Ci chodzi? O wersję czy jak? :?

Czy legalna ze wszędzie wpisujesz xxx

Ano, nie wszędzie ale trochę pirat :smiley: Ale to nie ma nic do rzeczy… Chyba, że zaraz któryś zacznie: piratom nie pomagamy! itp.

Ma bo na xxx nie będzie działać.

No nie pomagamy. :mrgreen:

Jak nie będzie? Jak wgrywałem z SP1, to wszystko działało. Wtedy akurat nie było xxx, dałem, bo pomyślałem, że z tym będzie chodzić :slight_smile: