VirtualBox 2.2 - brak internetu w systemie goszczonym


(Radar79) #1

Chcę prosić o pomoc osobę doświadczoną w obsłudze programu VirtualBox. Otóż mam laptopa z zainstalowanym XP i utworzyłem wirtualna maszynę z vistą na której nie mogę uruchomić netu. Czytałem kilka postów nt. temat i według mnie konfiguracja jest dobra a dostępu brak. Tu kilka screenów, może coś przeoczyłem http://flacky.wrzuta.pl/katalog/obrazy/5XP8rp6na2O/glowny


(bober370) #2

Sprubuj zmienić typ karty sieciowej


(Radar79) #3

Po zmianie karty za każdym razem zaczyna się proces instalacji sterowników, potem wyświetla się komunikat że wszystko zostało zainstalowane poprawnie a połączenia wciaż nie mam. Myślałem nawet, że to przez firewall ale po wyłączeniu nic się nie zmienia.


(bober370) #4

Nie chodzi mi o to tylko chodzi mi o Adapter Type. Według screena masz ustawione na Intel PRO........ a sprubuj zmienić na PCnet-PCI II(Am79c970A), lub ten poniżej. I wybierz interfejs gospodarze jeżeli masz taką opcje, bo ze screenów wynika nie juz takiej opcji nie ma.


(Radar79) #5

Zmieniałem typ karty i po uruchomieniu visty zawsze było ładowanie sterowników http://flacky.wrzuta.pl/obraz/0ZJYwLWre ... terownikow.

-- Dodane 18.04.2009 (So) 19:22 --

Od dwóch dni próbuję to rozgryźć i próbowałem chyba wszystkie opcje. Może jest coś nie teges z udostępnianiem sieci.