Virtualny fryzjer

(Shiva) #1

Natrafiłem się w necie na ten filmik:

Polecam użyć słuchawki i włączyć na maxa głos a następnie w ciszy ułożyć się wygodnie i posłuchać.

Efekt jest oszałamiający szczególnie 4:20…

Znalazłem jeszcze to: http://e-iluzja.net/index.php?url=dzw02

Znacie jakieś inne tego typu dźwięki? :wink:

(Olciaaak) #2

niesamowite :smiley: a ten szept przerażający ^^

nie znam innych tego typy dźwięków, ale dosy polecam. osobiście nie używałam, ale znam ludzi na których to działa : http://i-doser.pl / com. bodajże. w każdym razie coś takiego. są np. pobudzające czy coś w tym stylu; ) nigdy nie miałam czasu przesłuchać bo trwają nawet pół godziny., a nidgy nie mam czasu; )

Pozdrawiam.

(Shiva) #3

A polecacie jakieś co dają niezły efekt z tych dosów? Czytałem tam jeszcze o takich co wywołują halucynacje trip czy jakoś tak działa to i gdzie to można pobrać?

(Resorte) #4

Te dosy to nic przyjemnego dla ucha. To są zwykłe szumy, wsłuchujesz się w nie maksymalnie np. przez 10 min., potem dźwięk się trochę zmienia i niby daje to jakieś efekty … Tam ludzie wypisują że mają haluny, śmiechy, czy poprawiają sobie tym samopoczucie. Ja kiedyś spróbowałem tych najmocniejszych i praktycznie nic na mnie to nie działa, potem na ich forum zobaczyłem temat o tym ile kto ma lat (z osób które tam piszą na tym forum), większość miało około 14,15 lat :slight_smile: więc się nie dziwie, że sobie wkręcają dzieci jakieś fazy. Ściągnąć można to na tym forum, gdzieś tam wrzucili w mp3.

#5

Nie dawno był taki temat . Wystarczy poszukać