Virus ? czy coś sam już nie wiem HELp

A więc tak , mam problem ponieważ po reinstalacji systemu , kazda gra zamuje mi 100% uzywania procka , pomimo tego gry sie nie zacinaja ale czasami w systemie programy troche zwieszaja nie wiem czemu , wczesniej tego nie miałem gdy używałęm czegoś oto logo z Hijaackthis .Próbowałem skan avastem i niestety nie mogłem bo avast muliii okropnie ;/

Z góry dzienki za pomoc!

Log czysty.

a może jakaś porada co moge jeszce zrobić ? wiele osób twierdzi ze process crss.exe to bład a taki aktualnie mam NowyObraz-mapabitowa-17.jpg

Hmm sprawdziłem antyvirusem Ashampoo i nic nie wykazał ;/ procz ze combofix to virus ale to normalne ze tak pokazje heh

Przeskanuj plik “csrss.exe” na http://www.virustotal.com/pl/

Ścieżka do pliku: c:/WINDOWS/System32/csrss.exe

Wykazało mi coś takiego

Dla pewnosci dam jeszce report z SDFIX ;]

czysto, wywal TEMP jak net ci wolno działa,

Temp ? xD chodzi ci o folder hehhe czy o PCTA XD

Yhm…

Użyj Atf Cleaner

heh mam ten program ;]

uzywam do czyszczenia , ale np gram w gry online i mi zwalnia i przyspiesza net

chodzi niestabilnie nie tak jak kiedys , czasami zacinalo ale teraz to codziennie , czasami sie odetnie na 15 min i zacznie normalnie net chodzic tzn nie to ze jak gram w gry online to mi zwalnia strona tylko w grze mam tak zwany lag ;]

Daj log z ComboFix

oto na życzenie log ;]

a i nagle pojawił mi się folder Qoobox w c:

Completion time: 2007-12-22 9:49:29

log czysty :smiley:

ja juz nie wiem czemu ci neta zwalnia, być może to wina admina sieci.

Przetestuj szybkość łącza jakie masz w danej chwili, a jakie wykupiłeś.

http://www.speedtest.pl/

Jeśli masz radiówke jest taka możliwość, że admin dał dynamiczne łącze, czyli i tak masz taki transfer jaki wykupiłeś, ale serwer dodatkowo rozdziela czyjeś łącze gdy wyłączy komputer. Dlatego możesz mieć przeskoki. Sprawdź jaki masz transfer teraz, a jaki spisany na umowie.

Dziwne po tym logo z comob fix cos mi lepiej piec dziala czy jak ? nie wiem ale odczuwam powrot do normalnosci moze cos tam jedank poddal kwarantannie ;]