Virus usunięty znów się pojawia

Witam

Sciągnałem program anty wirus nic nie wykryl (Avira AntiVir Personal) ale kiedy go uruchomiłem, windows żądał odblokowania go ja się nie zgodziłem a póżniej wyświetliła się informacja że jeest w nim virus, więc usunąłem go ale nic nie dało chciałem usunć ten program też nie gdyż jest “uruchomiony w innym programie” czy coś takiego, jak się okazała był w procesach więc usunąłem owy proces i skasowałem to. Ale później mój antyvirus wykrył jakiegoś virusa w \Local\Temp i tak pojawia się co godzinę(około), ja go usuwam.

Zamieszczam zdjęcie kiedy ostatnio się mi tam “pojawił” http://img697.imageshack.us/img697/7650/b00000001.jpg

Korzystałem z CCleaner, odkurzacza

@ Kiedy znów się pojawia to robi to w tym samym miejscu ale z inną nazwa.

pomocyy!

Podaj log z OTL.

aha

http://www.wklej.org/id/374357/

Nie ustawiaj w OTL-u wszystkiego na Wszystko, gdyż to tylko utrudnia sprawdzanie logów. Ustawienia mają być domyślne poza opcją Rejestr - skan dodatkowy, która ma być ustawiona na Użyj filtrowania. Z OTL należy również wstawiać drugi log Extras.txt.

Wstaw również log z GMER na okoliczność rootkitów.

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

Temat do zamknięcia virus usunąłem i się już nie pojawia a praktycznie cały “komputer” wyczyściłem :slight_smile: