Virus w32.myzor.fk

Pomocy-wirus W32.Myzor.fk

log:

Część już usunąłem, nie przekierowywuje już stron i nie krzyczy że mam wirusa ale dalej lampka miga na czerwono na przemian ze znakiem zapytania. Co jeszcze usunąć?

Dzięki za odpowiedzi

Proszę przeczytać tematy przyklejone w tym dziale i poprawić posta.JNJN

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuń:

Pliki i foldery zaznaczone kasujesz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Użyj narzędzia FixWareOut.

Zwykła wersja programu BearShare posiada w sobie syf dlatego proponuję go usunąć. A jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać to zainstaluj wersję Lite, która jest pozbawiona syfu.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz zawartość pliku c:\fixwareout\report.txt

zrobiłem

Fixwareout

plik silenta mi nie wyszedł, spróbuję jeszcze raz później

Czerwone kółeczko na przemian ze znakiem zapytania miga dalej

Co dalej zrobić?

Dzięki za pomoc

Plik usuń ręcznie będąc w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Użyj narzędzia SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym.

Użyj programu ATF Cleaner i przeczyść TEMP’y.

Po wykonaniu wklej nowe logi. Jeśli nie będziesz miał problemy z silentem to zajrzyj TUTAJ. Ewentualnie zamiast loga z Silenta pokaż log z narzędzia ComboFix.

Wielkie dzięki Adam, zrobione, lampka już nie krzyczy

logi:

następny:

Czy już jest w porządku?

Uruchamiasz HijackThis => klikasz Do a system scan only => pokaże się lista wpisów => stawiasz ptaszek przy wpisach:

=> klikasz Fix checked i potwierdzasz usunięcie.

Wielkie dzięki Adam

Pozdrawiam

Oczywiście miałeś dać nowe logi po wszystkim :wink: