VIRUS-wieszanie się kompa, problem z włączeniem /+logi

Zglaszam sie ponownie tym razem problem wystapil u mojego kolegi ,komputer mu sie wiesza ,po czym nie chce sie uruchomic.Nie działa internet,zeby wlaczyc komputer po resecie ,trzeba zresetowac biosa.

Prosze o pomoc w jak najszybszym czasie.

LOG z hjack.

Usuń wpisy HJT.

Pobierz program AVG Anti-Spyware zrób update i przeskanuj.

Pokaż jeszcze log z SilentRunners plus log numer 1 z narzędzia L2Mfix.

Czy pojawia się jakiś konkretny błąd, a jeśli tak to jaki?

Sprawdź czy masz jakieś minidump’y, a jeśli tak to wklej najlepiej zawartość kilku:

http://forum.strefabezpieczenstwa.pl/topics1/183.htm

problem w tym że nie mam internetu na tamtym komputerze(przez wirusa, bo przedtem normalnie działał) i nie mogę tam zupdateować avg. nie mogę też zrobić loga silenta runnera, ponieważ wyskakuje jakiś błąd. nie mogę też zainstalować programu do zrobienia skanów minidumpów, bo też wyskakuje jakiś błąd.

Skan AVG całościowy nie wykazał żadnego błędu

a oto logi z hijack i l2mfix

1

2

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Logi Ok

dziwne że logi są OK, skoro po zrobieniu tego co mi napisano, problem nadal jest taki sam…

chcę dodać, że miałem ten problem tydzień temu, lecz nie aż tak poważny, wtedy sformatowalem do czysta system i zainstalowalem windowsa…

lecz i to nic nie dało, było dobrze przez chwilę. dlatego podejrzewam że wirus może być w biosie… komputer włącza się tylko po zresetowaniu biosu, lecz wtedy wirusów już nie powinno być. dlatego podejrzewam bios.

proszę o pomoc. (proszę pamiętać też że straciłem internet na tamtym komputerze, komputer się wiesza w trybie normalnym i w trybie awaryjnym z obsługą sieci, zaś w trybie awaryjnym bez obsługi sieci jeszcze się to nie zdarzyło).