Virusy skasow lecz dalej przy wejsciu mam niebieski ekran

ok zaznacze te pliki i fixchacetem wykasuje jak na obrazku

przesylam loga do sprawdzenia http://wklej.org/id/32979/

Usuń te wpisy w HJT

Uruchom HijackThis - Do a system scan only - w oknie programu pokaże się log - zaznacz kratki przy podanych wpisach - klikasz Fix checked

Przeczyść system oraz rejestr CCleaner

Jest problem z wykasowaniem tych plikow wyskakuje mi taka informacja

HijackThis is about to remove a BHO and the corresponding file from your system. Close all Internet Explorer windows AND all Windows Expolorer windows before continuing for the best chance of success.

I tak tez czynie wylaczam explolera mam mam tylko jedno okienko kiedy czytam te pliki do zaznaczenia daje ok a on dalej pokazuje mi puste okno a jak wykonuje skaning dane pliki dalej sa zachowane

Moze dodam iz jak dokonuje danej opcji mam wlaczonego avasta nie wiem czy on rowniez przeszkadza?

Proszę spróbować zrobić to w trybie awaryjnym windows

poszlo podsylam loga http://wklej.org/id/33092/

Log OK. Przeczyść system oraz rejestr CCleaner link do programu powyżej.

Powinno być OK

:slight_smile:

juz przeskanowalem programem ccleaner mam pytanie jestem w rejestrach

przeskanowalem a czy mam naprawiac czy tak pozostawic

Napraw, ale wcześniej zrób kopię rejestru, którą zaproponuje program.

rejest zrobilem acz z tego co wyjasniaja na tym programiku to jest tych pliczkow 420 a polowa z nich to pliki dll po odinstalowaniu np takie mam wyjasnienie cytujr \mscordbi.dll jest to odniesienie jako wspoldzielony dll i nie istnieje. To jest czesto pozostawiane po odinstalowaniu oprogramowania i takich informacji jak patrze jest mnogo mozna by napisac prawie wszystkie. Wszystkie je naprawiac? Jak mysliscie? I czy jest warto jako ze odnosza sie nawet do takich blachych pliczkow gdzie mialem zainstalowane jakies demo po czym je odinstalowalem.

Obecnie ide do pracy bede wieczorkiem i do wszystkich instrukcji sie dostosuje a i odinstaluje combofixa

Witam wlasnie wrocilem wykasowalem recznie combofixa jak i filder do niego z dysku c jak bylo zalecane

Jeszcze raz dziekuje za pomoc jestescie wielcy chyle poklony.