Vista, a GeForce 9300M G - Pamięć systemowa karty graf

Witam.

Posiadam notebook`a Asus F3Sg, zainstalowana jest w nim Vista Home Premium, i wbudowana karta GeForce 9300M G 256MB, Intel Dual-Core 2.0 GHZ, 3GB RAM. Chciałem sobie ostatnio pograć w GTA IV, ale nie ładowała tekstur. Po zoptymalizowaniu ustawień, tekstury się załadowały, FPS zwiększyły się z 5 na 8, ale jednakże w teście Benchmarku było zużycie procesora na 98%, pamięci 68%, a pamięci karty graficznej - 99%. Grzebiąc w ustawieniach od grafy, napotkałem coś takiego: Pamięć Systemowa Karty Graficznej - 1279MB. Wiem, to pamięć, która jest pobierana z RAM na korzyść grafiki w wymagających grach, ale mam 3GB RAM, i myślę, że to dosyć sporo, a więc jak mogę zwiększyć tą wartość? Głównie chodzi o pogranie sobie w GTA IV.

Edit:

W panelu sterowania nVidia mam coś takiego:

Pamięć wideo w systemie : 0MB

Pamięć współużytkowana: 1279MB

Da się to zmienić?

tyle tej pamięci jest dostępne, ta pamięć jest znacznie wolniejsza od własnej karty graficznej, nic się nie da zrobić w gta 4 nie pograsz :stuck_out_tongue:

zapomnij o gta IV, pamięć jako turbo cache zwiększasz w panelu nvdii

Sorka że tak późno ale jakoś przypadkiem natrafiłem na ten temat :p.

Ja się z wami nie zgodzę… Mam owego laptopa i kupiłem sobie oryginalne GTA IV. Początkowo także nie ładowało mi tekstur ale kiedy pobrałem najnowsze sterowniki ze strony nvidii do karty graficznej i zaktualizowałem gta IV w usłudze live, zmieniłem detale graficzne na najniższe CUD. gra na najniższych detalach śmiga jak ta lala :stuck_out_tongue_winking_eye: