Vista a microsoft windows

(Saff111) #1

mam pytanie czym sie rozni windows vista od normalnego?

(Arek F.) #2

:lol: :lol: :lol: Przecież Vista to też "normalny Windows" :lol: :lol: To jest poprostu jego nowa wersja. Domyślam się że zapewne chodzi ci o jego porównanie z Windows XP. Cóż, Windows Vista posiada wygląd cukierkowy, bardzej dla dzieci, efekty jak przezroczystość belki okienka itd. Jednak zmiany w grafice wiążą się z większymi wymaganiami systemowymi, które są zbyt duże aby obsłużył je komputer przeciętnego Kowalskiego :mrgreen: Tak przynajmniej było w wersjach beta, zobaczymy co będzie jak wyjdzie finalna wersja. Więcej o Viście: vista.dobreprogramy.pl

(VersQ.) #3

Ja nie mogę! Teraz to dowaliłeś! Chyba najśmieszniejsze pytanie jakie tu wyczytałem! A jaki to normalny Windows?

(Zbych ) #4

A to nie masz racji , właśnie zwykły Kowalski posiada takiego kompa że przynajmniej w minimalnych detalach obsłuży Viste , Polska to jeden z nielicznych krajów europejskich gdzie w prywatnych "rękach" znajdują się nowoczesne kompy , ciekawe co byś powiedział jak byś zobaczył kompa statystycznego Shmita czy van Heigena , dla niego nowoczesnym kompem byłby komp Kowalskiego który już dawno jest na strychu czy w piwnicy.

(Myszonus) #5

Saff poczytaj :

(sCooBy^) #6

Co za głupoty opowiadasz !!