Vista a Radeon 9250

Witam. Mam oto problem z Vista. ATI w sterownikach dla Visty nie zrobilo takowych dla Radeona 9250 - tylko 9550 wzwyz. Czy ktos moze ma pojecie czy takowe istnieja?? Bo bardzo potrzebuje panel kontrolny do regulacji monitora. A moze sprobowac instalowac te od Xp-eka?? Prosze o pomoc.

Złączono Posta : 11.06.2006 (Nie) 11:09

Nikt nie wie??

Spróbuj, może pójdą. Albo zainstaluj omegi. :slight_smile:

Należy jednak pamiętać iż vista to nadal tylko beta :slight_smile:

Nie interesowałem się jakie wymagania ma Vista ale skoro ati zrobiło sterowniki pod 9550 a pod 9250 nie to może znaczyć że vista wymaga sprzetowej obsługi DirectX9.0 bo R9550 to najcieńsza karta która to ma. Z tego wniosek że vista na R9250 może ci nie pójść…

Standardem w Viście będziejest directX 10.0

Ale on jeszcze nie wyszedł wiec kart z jego sprzetową obsługa tym bardziej nie ma. Z tego wniosek że 9.0 też wystarcza bo jak nie to by znaczyło że sprzet na jakim mozna odpalić viste jeszcze nie istnieje :slight_smile:

Vista leci bo mam zainstalowana. Nie ma przeźroczystości okien. Tylko chodzi o panelek sterowania do regulacji monitora bo mój jest nietypowy. Taki jak jest w Catalystach. Od XP nie działa, spróbuję omegi. Jak zrobię, to dam znać.

Ale ten dx10 to wymagania przy "full detalach"na kartach z dx9 tez bedzie chodzic. Oczewiscie obsłóga musi byc sprzetowa