Vista a realtek?

Witam

Zainstalowałem sobie Viste i chciałem potestowac głos w tym windowsie ale Vista nie wykrywa mojej karty muzycznej :frowning: mam zintegrowana muzyke na płycie G-Byte : GA-8I865P-G i czy ma ktos stery aby ta karta muzyczna poszla ?

poszukaj tu http://www.gigabyte.com.tw/Support/Moth … _List.aspx

Realtek HD Audio Windows Vista

ftp://202.65.194.18/pc/hda/alc880d/Vista_HDA5285.zip

dzieki wielkie za linka do tych sterów , ale mam mały problem otóz jak instaluje wyskakuje mi error ze taki sterownik juz istnieje ( vista dalej nie wykrywa karty) i system wali bluescreenami dlaczego tak sie moze dziac ? za pomoc dziekuje

Pozdrawiam

A który bild zainstalowałeś??Ja też mam realteka zintegrowanego na płycie Gigabyte,i mi prawidłowe sterowniki do muzyki Vista sciągnęła porzez Windows Update dostępnym w Control Panel,na przykład…Wcześniej instalowałem takie z netu sciągnięte,niby dla Visty,ale po ich instalacji błędy wyskakiwały :):slight_smile:

Pozdrawiam.

mam problem z brakiem dzwieku w hp nx6310 - vista rc2 build 5384. sciagalem stery z powyzszych linkow. W menagerze normalnie pokazuje ze karta High Definition Audio Device działa ale przy ustawieniach dzwieku jest No Audio Output. Update windy tez nie pomaga … help