Vista AUTOCAD utrata danych

witam

robilemprojek w autocad (na laptopie system vista ) przez 3 ciągłe dni zapisywałem plik cały czas dzisiaj zrestartowałem kompa i lipa nic nie ma znikł plik czy można go jakoś odzyskać ? :frowning:

może jakiś programik do odzyskiwania pod viste? możesz cofnąć system do poprzedniego stanu?

Odzyskasz to i wiele innych rzeczy programem PC Inspector File Recovery.

http://www.pcinspector.de/Sites/file_re … language=1

spróbuje tym Recover My Files 3.9.8.5727

W dniu 31.05.2008 , o godzinie 18:59 został dopisany post przez better

ARJ AVI BMP CDR DOC DXF DBF XLS

EXE GIF HLP HTML HTM JPG LZH MID

MOV MP3 PDF PNG RTF TAR TIF WAV

ZIP

A AUOCAD to plik .dwg

W dniu 31.05.2008 , o godzinie 20:08 został dopisany post przez better

ludzie pomocy ściągnełem już recover my files , dwg expres7 i nic nie moge ani jednego tymiprogramami pliku .dwg znaleść

Próbowałeś wyżej wymieniony program - PC Inspektor ??

ściągnełem zainstalowałem i nic nie da rady scanować ;/ może dlatego że File Recovery is a data recovery tool for Windows® 95, 98, ME, NT, 2000 and XP users a nie vista ;/ bo odpalam i ni skanuje (tak jakby dysk i cd rom) i koniec nic nie pokazuje

better , akurat tak się składa, że pod Vistą ten programik świetnie chodzi. Musiałeś jakąś starszą wersję ściągnąć.

Dodatkowo na Viście trzeba ręcznie uruchomić program w trybie admina ponieważ domyślnie uruchamiany jest z normalnymi prawami (PPM -> uruchom jako).

odpaliłem jako admin znalałęm pliki ale tylko stare nowych nie ma jest tylko to co mam