Vista black edition

Ostatnio spotkałem w necie fajna wersje Visty, mianowicie Vista Black Edition 2009. :smiley:

I tu mam pytanie : czy da sie uaktualnić Viste Ultimate ( ORYGINALNĄ :!: :smiley: ) do tejże Visty Black Edition bez utraty danych tj. na zasadzie że zamieniam system :?:

Czy można ja pobrac ze stron microsoftu na zasadzie uaktualnienia ( jak Service Pack) czy trzeba sie po nia fatygowac do sklepu i uiścic opłatę jak za nowy system :?:

jest zapewne wersją “mniej legalną” zrobioną przez kogoś dla “lepszego” wyglądu, plus dodatki np.: od razu FF, Opera, jakiś pasek itp. Więc nie do kupna :wink:, poszperaj co ma dodatkowego i zrób swoją wersję… Ewentualnie później obraz dysku i masz: Vista Black Edition 2009 by lioton :slight_smile:

Hehe :smiley: by lioton nom dobry pomysł :smiley:

A mozna by sie dowiedziec jak te dodatki wsadzić :smiley: tzn. jakie katalogi i pliki edytować :?:

nie radzę bo takie wersję są nie legalne i mają wirusy w sobie itp ja miałem oryginalnego XP zainstalowałem PX z sieci z dodatkami i 3 dni format i komunikat

padłeś ofiarą pirackiego oprogramowania

ta już, połowa polskiego i nie tylko społeczeństwa “jedzie” na tami sofcie i żyją bez wirusów i innych. Ale to inna bajka.

poszukaj programów jakie można by wsadzić: inne style, dodatkowe paski, program nLite Twój windows i zabawa, i próby. To tak jak byś dodawał sterowniki, no może trochę więcej zabawy ale poradniki są więc do dzieła.

Albo zainstaluj sobie “czystego” wina i programy upiekszająco-potrzebne i programem do obrazu partycji np.: Gost zrób obaz. Później tylko wkładasz płytkę i masz na nowo windosa ze swoimi ulubionymi programami. Takie coś jak w laptopach :slight_smile:

Nie ma visty black edtion, na pewno jakaś przerób z wirusami ale jest red edition http://www.microsoft.com/windows/produc … ndows.aspx