Vista-bluescreen po uruchomieniu przeglądarki


(Pioszczep) #1

Stałem się niestety użytkownikiem Visty i już na wstępie pojawił się problem. Komputer jest nowy, system dopiero co postawiony a problem polega na tym, że po kilku sekundach od uruchomienia IE7 lub Firefox'a pojawia się Bluescreen z komunikatem o jakimś błędzie. Niestety bluescreen pojawia się na 2 sekundy i nijak nie mogę dopatrzeć się o jaki błąd chodzi. Wydaje mi się - zaznaczam wydaje- że dostrzegłem coś o błędzie jakiegoś sterownika. Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc.


(Frog) #2

pioszczep , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Ogry5000) #3

ja ostatnio chciałem przetestować nowe wersje outpost firewall oraz nod32 testowanie skończyło się odinstalowaniem noda bo również wywalało mi bluescreen'a przy necie, kiedyś taka kompilacja działała całkiem sprawnie a teraz, już nie :frowning:


(me@djohnsc) #4

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie plików DMP

Błędy systemu Windows (kody BSOD)

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum. Wklej go na http://wklej.org a tu daj tylko link do niego..


(Pioszczep) #5

Nie wiem czy zrobiłem to dobrze - link

http://wklej.org/id/64687/


(Dawiditrych) #6

ja mialem to samo...jakis komponent szwankuje.u mnie to byla plyta glowna.idz z kompem do serwisu lub sprobuj zreinstalowac viste.u mnie wymiana plyty glownej i reinstalka starczyły.sproboj :wink: :killer:


(Pioszczep) #7

Odinstalowałem NOD 32 i internet "bryka" bez problemu. Niestety jak na razie bez antywirusa. Zainstaluję AVG i zobaczę co się będzie działo....

Zainstalowałem AVG i nie mam żadnych problemów. Wygląda na to, że moje problemy spowodowane były przez NOD 32.