Vista - brak jakichkolwiek dźwięków po formacie

Tak jak w temacie

Po sformatowaniu i wgraniu na nowo systemu nie mam dźwięków.

Przeszukałam forum - wszystko dobrze podłączone, głośniki sprawne, karta dźwiękowa działa poprawnie, sterowniki odinstalowałam i wgrałam ponownie, nigdzie nie jest wyciszone.

Dźwięków nie mam nadal…może mi ktoś pomóc??

Tylko bardzo proszę o porady zrozumiałe dla amatora

Karta muzyczna zintegrowana z płytą?? A grafikę jaką masz ?? ATI ?? Kiedyś tak miałem że sterownik do grafiki ATI ustawiał mi domyślne urządzenie HD audio ATI. Wejdz w Menue Start i Control Panei i Dzwięki i tam ustaw domyślne urządzenie na “Realtek” (zakładam że taką kartę masz). Może to jest to.

Kartę graficzną mam: NVIDIA GeForce 7300GS

W dźwiękach nie mam możliwości zmiany domyślnego urządzenia. Jest tylko jedno. Pisze “Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio” i urządzenie działa poprawnie.

Dodane 24.06.2009 (Śr) 22:36

Nikt mi tu za bardzo nie pomógł, ale napiszę jak sobie poradziłam gdyby ktoś miał ten sam problem.

Mam płytę główną z Asusa więc z ich strony ściągnęłam sterowniki.

Były dwie wersje przy pierwszej ( Wersja Beta v6.10.01.6070 ) nadal nie było dźwięków ale po zainstalowaniu drugiej (Wersja Beta V6.10.1.6100 ) ruszyło.

Nareszcie mam dźwięki! !!

Szkoda, że pomoc uzyskałam na innym forum.

Gratuluję. Ale pytanie dlaczego nie miałaś dzwięku na zwykłych sterownikach?? Nie jest to normalne.

Też bym chciała wiedzieć, ale na razie dopóki wszystko działa ok to nie będę oddawała komp. do reklamacji.