VISTA full aero- problem

Witam!

Mam problem. Nie wiem, co zrobić, by zmaksymalizowane okno w VIŚCIE było przeźroczyste. Czytałem na tym forum, aby pobrać program VistaGlazz, ale nim tylko udało mi się włączyć/wyłączyć AERO. Co zrobić

domyślnie w viście, aero przy full oknie jest wyłączone, i to jest normalne, jest tak specjalnie zrobione, wydaje mi się że potrzeba jakiegos programu, lub jakiejś funkcji, poszukaj w systemie.

Już szukałem w systemie, miałem AEROglazz, i nic.

viewtopic.php?f=22&t=270177

A nie można trochę prościej??? Bo nic z tego nie rozumiem

Tam jest pisane coś o podmienianiu jakiś plików, uprawnieniach… nie rozumiem z tego nic.

Zmienianie właściciela i edycja uprawnień:

  1. prawym w plik, właściwości, zabezpieczenia, zaawansowane, właściciel, edytuj, zaznacz swoją nazwę użytkownika, ok, ok, ok, ok, ok.

  2. prawym w plik, właściwości, zabezpieczenia, edytuj, klikasz w swojego użytkownika na liście i zaznaczasz pełna kontrola - zezwalaj, ok, ok, ok.

Robisz to dla każdego z 3 plików, później podmieniasz na moje zgodnie z edycją systemu… Wszystko masz opisane w pliku “czytaj!” w linku który podałem w tamtym temacie…

A jak już to zrobię?

Przecież napisałem… Ściągasz to:

:arrow: http://kamil321.2k.pl/Vista%20Theme%20P … mil432.rar

W archiwum masz plik “czytaj!”, w nim masz napisane co dalej robić…

UWAGA: JEŚLI NIE MASZ SP1 NIE RÓB TEGO, NAJPIERW ZAINSTALUJ SP1, DOPIERO PÓŹNIEJ PODMIEŃ TE PLIKI!

Edit: Te pliki umożliwiają ściąganie skórek do visty np. z deviantart. Jeśli chcesz mieć tylko przezroczyste okna przy maksymalizacji ściągnij program vista glazz:

viewtopic.php?f=22&t=270177

Tylko nie mogę znaleźć pliku shvcs.dll w system32 (mam VISTA sp1)

Ma być shsvcs.dll.

Wielkie dzięki! !!