Vista...gaśnie monitor

(Wilu117) #1

mam radka X1600PRO na AGP.

Vista ocenia ja na 4.9 najnizej oceniony jest procek sempron 2400+ (3.0)

Problem polega na tym ze czasem jak właczam viste monitor w ogole sie nie odpala, a juz napewno zawsze gasnie jak chce przełaczyć uzera. Zainstalowałem najnowsze stery ati i nic to nie dało, dalej jest to samo. Kombinowałem z ustawieniami ale to tez nic nie dało, juz nie wiem co robic. Może tutaj się dowiem

(Daris91) #2

I u mnie vista tak robi przed ekranem logowania że wyłącza monitor i po paru sekundach (ok 5) włącza się i pokazuje się to logo visty. Wydaje mi się że to zjawisko jest normalne. Ale poczekajmy na wypowiedzi innych userów visty :smiley:

(Wilu117) #3

chyba źle się wyraziłem, monitor gasnie i już się nie zapala, pozostaje tylko wyłaczenie guzikiem

(Clamaran85) #4

hmm u mnie to samo, tzn zainstalowalem przed chwila viste home premium, odpalila sie bez problemu, zainstalowalem nowe sterowniki do karty graficznej (radeon x550) i uruchomilem ponownie, po zalogowaniu jest tylko czarny ekran i widac tylko kursor :confused: o co biega???

(Daris91) #5

clamaran85 A tryb awaryjny nie działa?? :smiley: To tryb z podstawowymi sterami -> spróbuj wejść i odinstaluj te sterowniki

(Clamaran85) #6

uruchomilem ponownie kompa kilka razy az wkoncu zaskoczyl :]

(Rafallobocki) #7

Hej u mnie to samo..... (Radeon X1600pro) tylko po paru sekundach monitor sie wlacza:-)

(Grzesiek1) #8

Jakie to są sterowniki ??

Napewno instalowaliście odpowiednie i oficjalne od ATI ??

(Wilu117) #9

wersja 7.1 ze strony ATI. ALe na orygnalnych sterownikach vistowych tak samo gasł monitor i sie juz nie zapalał

(Fist14) #10

u mnie jest to samo tylko ze monitor sie wogole nie wlancza nawet po 3 godz moj kop nie jest zly otrzymalem 4,9 z oceny kompa:

athlon 4200+ x2 2,21Ghz

2GB ramu

radek X1900XTX

Dfi LanParty nf4 ultra D