VISTA Home Basic -problemy po formacie

Witam,mam laptopa z orginalnym Vista home basic,o problem tkwi wlasnie:

wszytko bylo ok,na pocztku,mialem program natiwirusowy

avast i advare se,do sciagania torentami uzywalem bitcomet 0.8,i wszytko ladnie chodzilo,ale postanowilem zrobic sobie formata ,tak dla odswiezenia,co lepsze niewiem jak sie robi partycji,ale to nieoto chodzi,zainstalowalem wszytko ladnie ale po zainstalowaniu bitcometa pokazuje mi wiadomosc ze jest problem z zainstlowaniem i niemoze zostac on zainstalowany poprawnie i zakoncza instalowanie,ale tak naprawde zostalo zainstalowane,zauwazylem ze jest problem wielki ze sciagniem,wczesnie bardzo duzo i szybko to szlo,teraz o ponad olowe mniej,instalowalem juz inne wrsjie i jest ten sam problem.

prosze o porae,mi zalezy tylko zeby moc posciagac ,obejzec filmy bez problemow i wejsc na par stronek z grami online jak np: ogame czy takie tam,niemam czasu na nic wiecej,wiec jesli mozecie mi cos polecic to smialo,przy okazji,czy ktos wie jak zrobic partycjie?

Apropo partycji…Nie jestem pewny czy w Home Basic też jest to narzędzie ale raczej tak…Zapraszam do tego tematu…

Click here :stuck_out_tongue:

Czesiolek_ —> dzieki za to,odrazu sprawdzilem i faktycznie dziala,jeszcze raz dzieki,czekam tylko jeszcze na podpowidzi na temat jakiegos dobrego programu do sciagania,podpowiem ze mam 512 a w nocy do 1mb,lacze stale,

ps.Czesiolek_ dziki wielkie jeszcze raz :slight_smile:

Chodzi Ci o program do Torrentów ?

Ja używam utorrent jest dobry, mało zajmuje, hehe, i przedewszystkim dobrze działa na viście :stuck_out_tongue:

no ja teraz tez uzywam bo z nim niema problemow,ale slabiej ciagnie od BITCOMETA,tamten to mi 5 filmow po 40/60kb ciagnie a ten od 5 do 30,wiec jednak wolabym tamten tyle ze jest problem znowu z instalacja,chybaznow format zrobir

wachu1980 Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.