Vista Home Premium z SE K510i - problem

Witam! Problem pojawił się nie na moim komputerze. Otóż : Chciałem podłączyć Sony Ericsson-a k510i do laptopa HP Pavilion co udało mi się uzyskać. Problem polega na tym iż kiedy chciałem przesłać zdjęcia z komórki na laptopa wysyłanie pod koniec każdego zdjęcia zostało przerywane z komunikatem “Wysyłanie nie powiodło się”. Na komputerze była widoczna tylko połówka zdjęcia. Kiedy podłączyłem swój telefon (k770i) wszystko było OK. Jaką wersję Bluetooth ma K510i , i czy od tego to zależy? Czy to ma na tow wpływ? Jak to zmienić ? Czy ktoś miał już kiedyś podobny problem? Z góry dziękuję :slight_smile:

Używałeś Sony Ericsson PC Siute?

Zainstaluj :arrow: http://www.softpedia.com/get/Mobile-Pho … uite.shtml

Tak PC Suite, chyba najnowszy ściągany ze stronki Sony Ericssona.

Spróbuj to zaktualizować (sterowniki) w Menadżeże Zadań, a jak to nie pomoże zainstaluj PC SUite jeszcze raz.

Jak coś to pisz

Ok, napiszę jak będę coś wiedział :slight_smile:

Witam. Jestem posiadaczem telefonu SE k510i. Łączę go z komputerem za pomocą kabla USB, przez moduł Bluetooth także łączę się często z dużo nowszymi różnymi telefonami, więc działa na pewno ok. ZDECYDOWANIE nie polecam aplikacji dołączonych na płycie dostarczonej z telefonem (PC Suite), są ociężałe, naszpikowane zbędnymi bajerami a transfer zdjęć czy dźwięków można spokojnie przeprowadzić w trybie “Transfer plików” bez żadnego dodatkowego softu. Jeśli jednak chcesz korzystać z softu - polecam “Float’s Mobile Agent2” lub jeszcze lżejszy i bardziej poręczny “My Phone Explorer” (na stronce programu jest screen spod Visty) - obydwa programy są darmowe; bez problemu obsługują SE k510i.

Edit__

Kolor czerwony jest zarezerwowany dla administratora forum! -proszę go nie używać.

(adpawl)

Ok , rozumiem spróbuję jak będę miał dostęp do laptopa :slight_smile: