Vista HP x64 vs filmy DVD

Witam

Konfiguracja sprzętowa:

Core2Duo E4300, 2GB ram (800MHz, GEIL), grafika GeForce 6600 PCIE, audio zintegrowane (Windows HD audio), DVD LG 16x, dysk samsung 160GB SATA II, płyta ASUS P5B, wgrany najnowszy BIOS. Brak konfliktów sprzętowych.

Windows Vista HP x64, sterowniki k. graficznej w wersji: 7.15.11.5818, datowany na: 2007-04-12.

Filmy DVD nie idą płynnie, skaczą (próbowane na Media Center, Media Player). Problem w tym, że na Windows XP Pro (pirackim) działo się to samo.

Czy powyższa konfiguracja jest za słaba dla DVD? Chyba nie, bo u żony na dwuprocesorowym Dell’u (2x PIII 550MHz i 256MB ramu) idą płynniutko.

Jakieś sugestie?

może jednak przesiadka na xp chce ci się męczyć z Vista? na xp wszystko ładnie działa no chyba że jesteś masochistą :slight_smile:

A co mam zrobić z Vistą? Nawet na allegro nie da się jej wypchnąć. W zasadzie to nic mi w Vista nie przeszkadza, za wyjątkiem tego numeru z filmami. Nawet gry lepiej działają, Age Of Empires 3 mogę puścić faktycznie na maksymalnych detalach, włącznie z Antyaliasingiem x2 i działa rewelacyjnie, natomiast w XP rwało.

Cóż, każdy system ma plusy i minusy. Nadal czekam na jakieś sugestie odnoście DVD.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania… . :x

Moze koedki jakies narwane? :smiley:

Sprawdz na innych programach(Videolan,Nero SHowtime,Allplayer,Bsplayer,iTunes, etc.) Mozliwe ze na ktorym z wyzej wymienionych programow bedzie chodzic normalnie :wink: