Vista i błąd eksplorera pliki .exe


(Czarnybartos) #1

witam

od jakiegoś czasu przy próbie kliknięcia PPM na pliki typu .exe wywala mi błąd eksplorera. za któryms razem windows znalazł rozwiązanie- mialo nim być zainstalowanie service pack 1 ale to nic nie pomogło. widziałem na innych forach że nie tylko ja mam ten problem ale nigdzie nie znalazłem rozwiazania.

może ktoś już się spotkał z takim problemem i wie co z nim zrobić?


(Danielm86) #2

odinstaluj wszystkie programy, które posiadają coś w menu kontekstowym. Miałem podobny problem z najnowszym Eraser'em. odinstalowałm i po problemie.


(Czarnybartos) #3

nie wiem co by to mogły być za programy. ostatnio chyba nic nie instalowałem nowego. liczyłem że da się to zrobić bez odinstalowywania rzeczy bo jak już zaczne to poleci wszystko i zrobie reinstalke visty- tylko szkoda czasu :smiley:

-- Dodane 10.07.2009 (Pt) 17:53 --

znajomy twierdzi że na 99% są to objawy wirusa i to takiego który szybko posypie system. jedyny sposób to reistalacja visty.

i tu pojawia sie nowy problem- co jest na plytach recovery? czy musz za wczasu zebrać wszystkie sterowniki, i czy program antywirusowy i office ktore byly w wersjach okresowych tez sa zawarte w backupie? o ile dobrze pamietam to robilem pelny backup systemu.

jesli to ma jakies znaczenie to laptop to ACER ASPIRE 5710ZG