Vista i Creative MuVo Tx Se

Witam!

Mam problem z Creative MuVo Tx Se na Viście. Na Xp poprostu wkładałem a windows po chwili rozpoznał go jako pendrive i pojawił się dysk wymienny. Bardzo się zdziwiłem jak podłączyłem go pod Vistą a ta zaczeła szukać wszędzie (windows update, płyty) sterowników do odtwarzacza i na koniec go nie znalazła i nie mam możliwość wejścia na odtwarzacz przez Vistę :shock:

Co zrobić żeby Vista rozpoznała odwarzacz jako dysk wymienny?

Proszę o odpowiedz :smiley:

eidt: Chyba w złym dziale umieściłem temat. Proszę moderatora o przeniesienie do działu “Problemy”

Nie masz płytki ze sterownikami?

Nie mam zadnych sterowników. Wszędzie gdzie podłączałem mp3 automatycznie instalowało się jako dysk wymienny

Dziwna sprawa. Mojego creative’a MuVo TX SE Vista Home Premium PL znalazła bez żadnych problemów.

Na stronie Creative jest cosik takiego: http://pl.europe.creative.com/support/d … &x=15&y=14

Może jak to zainstalujesz to otrzymasz drajwery w pakiecie. Ale problem bardzo dziwny. U mnie nie występuje (MuVo TX SE 512 MB + Windows Vista Home Premium)

pobrałem i program prosi o podłączenie urządzenia a gdy podłącze mojego playera to go nie wykrywa :frowning:

Dodam że jak go podłącze to system go widzi jako NOMAD MuVo TX…

jakieś pomysły? :expressionless:

Sprawdź czy działa na innym komputerze, systemie…

Pisłeś, że wcześniej działało na XP… Moze jakiś sprzętowy (odtwarzacza/kabla/portu usb) problem?

problem rozwiązany.

Skorzystałem z dziwnej ale skutecznej rady :slight_smile:

gdy vista zapytałą mnie o płyte to wcisnąłem nie mam dysku i spytała mnie o lokalizacje sterowników i uwaga: podałem jej dysk systemowy visty “C:” po 2min wyszukiwania vista znalazła sterowniki :lol: