Vista i forceware - problem

Witam

Mam windows vista i najnowsze sterowniki nvidia forceware 177.92 beta 32-bit. Pominę już to, że ekran migota podczas logowania się do systemu, ale to miałem również w wersji 175.19. Najbardziej denerwuje mnie to, że podczas podłączania urządzenia usb ekran zmienia się na czarny i po sekundzie wraca do normalnego stanu. Czy ktoś używa tych samy sterów, czy ktoś ma taki sam problem, czy to wina że sterowniki są jeszcze beta? Proszę o pomoc

jeśli to beta to całkiem prawdopodobne że wina sterowników zainstaluj jakieś stabilne sterowniki i sprawdź czy dalej pojawia eis ten czarny ekran, ale raczej wina lecz po stronie płyty głównej lub zasilacza który musi się przystosować do dodatkowego źródła pobierania prądu

dlaczego uważasz, że winę ponosi płyta główna lub zasilacz?

w stabilnych sterownikach 175.19 nie ma tego problemu, ale nadal pozostaje sprawa migania ekranu podczas logowania :confused:

no to możliwe że tak się zachowuje karta graficzna przy logowaniu, a dlaczego to może być wina płyty głównej lub zasilacza już ci wyjaśniłem

Chodzi ci o takie czarne pasy jak pokazuje się ekran logowania a później znikają i jest okej :?: U mnie też tak jest (raz tak raz nie) ale przestałem zwracać na to uwagę, mam tak od zakupu kompa czyli z 0.7 roku. Próbowałem zmienić stery do grafy i płyt głównej ale to nic nie dało :frowning: . Myślę też że to od zasilacza.

KaMiLiOnAiRe , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

zasilacz tu nie na nic do rzeczy, używałem na tym komputerze 2 kart ATI i nie było żadnego problemu, to problem leży w sterach nvidii