Vista i gg 7.7 build 3305

Czy ta wersja gg… juz działa wpełni z Vistą… i nie ma tego wariującego paska zadań? Użytkownicy Visty wypowiadajcie się!

PS. Ja juz zainstalowałem gg 7.7, teraz testuje… :wink:

Ja zainstalowałem działało przez kilka godzin i nic sie nie sypało. Nie uzywam bo przyzwyczaiłem sie do aqq!!

Polecam instalować wersje 7.7

Zainstalowałem tą wersję, narazie nic się nie dzieje, ale używam aqq :mrgreen:

GG to i tak najgorszy program do komunikacji :stuck_out_tongue:

A na stronach GG nawet nie ma informacji o tym czy program jest kompatybilny z vistą czy nie :x

ja mam te gg jakies 4h i wszystko ok:) przynajmniej lepiej niz na 7.6:D

U mnie działało 3 godz. bez problemu, bo potem doinstalowałem tego śmiecia… :?

Mi wszystkie wydane buildy od 6.x do 7.x działały idealnie… gg włączone przeciętnie 6 godz dziennie więc nie wiem o czym mowa…

U mnie działa bez zarzutu. Zobaczymy dalej. :slight_smile:

O tym, że większość użytkowników miało problem z gg… wariujący pasek zadań… i takie tam różne przypadki

Początkowo testowałem bez “udziwnień” (zgodności z Windows XP SP2 i jako administrator). Jednak kumpel zadzwonił ze swojego GG i u mnie wysypał się.

Teraz działa kilka godzin ok i nawet gadałem z ludźmi.

Nie trzeba uruchamiać GG jako administrator

a ja muszę się pochwalić, sypie mi sie GG :mrgreen: haha ja to mam “farta” :wink: podczas instalacja wystąpił błąd, a kolejny podczas zmiany ustawień :] więc w dalszym ciągu nie jest pod Viste :stuck_out_tongue:

Według mnie coś źle robisz… mi się gg nie sypie, a nawet jest b. dobrze

Działam juz na tej wersji prawie cały dzień i o dziwo nic sie nie popsuło ;d mój pasek start jest nie ugięty juz od dawna ;] to dobry znak ;d narazie wszystko elegancko

wszedłem w ustawienia -> STATUS-> ustawiłem niewidoczny -> OK i posypało sie GG, więc co źle zrobiłem ?

Nic , po prostu widać kolejną niedoróbkę ze strony technicznych z GG :stuck_out_tongue:

A więc sypiący się pasek zadań to wina GG? Zresztą, i tak 10s i już był normalny. Wystarczyło killnąć explorer.exe i uruchomić explorer.exe.

Pojawiła się aktualizacja GG - poprawiono obsługę połączeń.

Kolejnym problemem w GG jest to, że kasuje Profil Użytkownika podczas logowania się, już kilka razy tak miałem przy włączeniu GG :lol: Moja Vista widocznie nie lubi GG :stuck_out_tongue: Mieliście takie problemy ?

Czy w AQQ można mięć jednocześnie włączonych kilku użytkowników? jeśli można, to jak to zrobić :slight_smile: ?

w każdym da sie tak zrobić po prostu dwa razy zainstaluj i na jednym 1 konto a na drugim 2 konto:)

to akurat w GG to jest lepiej zrobione :slight_smile: bo wystarczy kliknąć na ikonkę i po sprawie :wink: