Vista i Windows 7

Witam mam pytanie czy dało by się zrobić żebym miał zainstalowanego Windowsa 7 bez usuwania mojej Visty na wypadek gdyby Windows 7 okazał by się klapą ?? i czy przy instalowania windowsa 7 bedzie mi sie formatowal caly dysk ?? Moze tosa takie durne pytania ale niestety nieznam sie na windowsach wiec prosze o pomoc :smiley:

Pozdrawiam

Mój komputer

Ram 4gb

Procesor @ 2,40ghz

karta graficzna Geforce 8800

Możesz spokojnie mieć te 2 systemu. Ja właśnie myślałem, że nie można mieć ich obydwóch z tego względu, że Windows 7 oparty jest mocno na architekturze Vista. Na szczęście myliłem się, sformatuj jedną partycję zbędną i wgraj na nią Seven. Przydziel jej nie mniej niż 40 GB.

a mógłbyś mi powiedziec jak zrobić 2 partycje ?? bo mam tylko 1 dysk 480gb :slight_smile:

Dysk c jaką ma pojemność.Mój komputer zarządzaj dyskami,utwórz nową partycje.Podajesz rozmiar,i przypisujesz literę.

aha dzieki

Dodane 01.02.2009 (N) 23:02

zrobiłem wszystko jak pan mi powiedział ale neimoge znaleść opcji utwórz nową partycję

Dodane 11.02.2009 (Śr) 11:33

udalo sie skonczylen i smigam po windwosie 7 jest bardzo fajny ale niemgoe grac w gry takie jak np lineage 2 ale co tam :smiley: