Vista i Xp w sieci domowej bezprzewodowej

Mam internet przez liveboxa w tpsa.Livebox połączony kablem ze stacjonarnym komp(WinXP).Dwa laptopy łączą się z liveboxem przez bezprzewodowe karty sieciowe.Na jednym laptopie XPprof. na drugim Vista.Ustawiona grupa robocza na wszyskich.Komputery z XP widzą wszystkie trzy sztuki.Laptop z vistą widzi w grupie tylko siebie.Na wszystkich włączone udostępnianie.Chcę korzystać z drukarki podłączonej do stacjonarnego.Co robić? HELP

Aby komputer z vistą widział resztę to włacz opcje jak na zalączonym obrazku

92235240bn3.th.jpg

Aby na stacjonarnym komputerze udostępnić drukarke to wchodzisz kolejno start panel sterowania drukarki zaznaczasz drukarkę klikasz prawy i dajesz udostępnienie :wink:

Dzięki za odpowiedź,ale wszystkie ustawienia mam jak na obrazku ( już wcześniej , zanim napisałem) i sytuacja jest jak w moim wcześniejszym pytaniu.

Mam ten sam problem. Co robić?

Udało się !!

Ja mam podobnie jak “jukosz” - livebox + pc z vistą i lapa z XP. I za chiny nie moge ustawic sieci. Raz sie widza, a raz nie. Na dodatek na lapie mam udostepnione dokumenty ktore widze w Vista ale nie moge ich przegrac, podejrzec. Zawsze wywala blad. Troche mnie to irytuje bo nie chce mi sie co chwila latac z dyskiem zewnetrznym. Moze ktos wie co z tym zrobic???