Vista i znikający napęd DVD

Witam!

Z tego co widzę wiele osób miało taki problem ale nie mogę go i tak rozwiązać. Mój napęd to TS-L632H zamontowany w laptopie Samsung R60+ z systemem Vista. Nie wiem czy z powodu aktualizacji czy z jakiegos innego ale napęd nie działa, wcześniej działał normalnie…Wczoraj gdy przywróciłm do stanu sprzedwczoraj system to napęd działał, dzisiaj jest to samo, co mam zrobic? W Menadżerze urządzeń napęd jest wykryty ale jest przy nim ten znaczek i w opisie problemu info:

System Windows nie może uruchomić tego urządzenia sprzętowego, ponieważ jego informacje o konfiguracji (w rejestrze) są niekompletne lub uszkodzone. (Kod 19)


Kliknij przycisk Wyszukaj rozwiązania, aby wysłać dane o tym urządzeniu do firmy Microsoft i sprawdzić, czy jest dostępne rozwiązanie.

Zaktualizować sterownika tez zabardoz nie idzie bo pisze że jest aktualny… Pozdrawiam i prosze o pomoc

Usuń kontroler IDE/ATA Atapi (ATA Channel 0 przypuszczalnie tak się nazywa) i zrestartuj system

Nie pomaga, sterownik instaluje sie i jest to samo z tym komunikatem łącznie. Deamon Tools był ale usunąłem również

…a wykorzystałeś już ten link? http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=14

U mnie pomogło