Vista inspirat spowalnia mi siec

czy ktos ma na to jakis pomysl. po zainstalowaniu pakietu vista inspirat okazalo sie ze pulpit i nie tylko wyglada calkiem przyzwoicie i nawet zaczolem sie cieszyc z tej zminy do czasu gdy wszedlem do sieci. Takiego spowolnienia nie fundowal mi nawet osiolek. a apropo osiolka - pozainstalowaniu visty zostal uszkodzony emule.exe. Musialem odinstalowac viste, potem emula, zainstalowac emula w trybie awaryjnym (inaczej sie nie dalo) w normalnym wygladzie i importowac ustawienia emula. siec tez zaczela chodzic prawidlowo. ( mam XP pro )

chcialbym miec te nakladke visty ale jeszcze nigdy zadna nakladka nie robila mi z kompem takich przekrentow co to badziewie microshitu.

Zobacz tu:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=viste

i nic. poczytalem i sie przekonalem ze dla ladnego wygladu nie warto zamulac kompa. ja mam od cholery aplikacji bo komp to moje narzedzie pracy. a do tego musze miec szybki dostep do sieci. wiec jak microshit i inni nie potrafia zrobic czegos od poczatku do konca porzadnego to niech spadaja. A tak na marginesie to nic tam nie ma o zamulaniu sieci przez vistopodobne aplikacje a jedynie pracy kompa.

Powiem Ci, że też instalowałem te niby nakładki i powiem Ci, że nie warto. Mam takiego kompa jak w podpisie i wyczuwam lekkie ale nieodpowiadające mi zamulenie, więc nie warto tego instalowac. :slight_smile: