Vista - kilka powaznych problemow

(Barteks61) #1

Mam hp pavilion dv9500 z vista home premium

Oto one:

1. Mam w domu siec bezprzewodowa. Kazdy komputer do tej pory, ale nie z vista, widzial te siec. Stawiam dwa laptopy obok siebie jeden z xp widzi domowa siec bardzo dobrze, moj z vista nie widzi w ogole, choc widzi wszytkie inne, ktore widzi ten z xp... Admin powiedzial mi, ze to problem z moim kompem i vista... Jesli zas podlacze kablem, to wszytko dziala...

2. Instalujac jakies kodeki typu divix chyba zmienilem badz usunalem jakies cos tam, i od tamtej pory jak chce wlaczyc sluchawki, to wkladam kabelek a dzwiek dalej jest na glosnikach laptopa... Musze to jakos omijac i caly czas pracuje na test sluchawek... da sie cos z tym zrobic? Cos zainstalowac?

3. Zaden z programow, emule, bitcomet ares nie chca sie polaczyc... nie wiem czy je jakos vista hamuje? Ale imesh normalnie sie laczy...

4. Jest ciekawy program czytajacy tekst ivona, czy sa jakies wersje na viste? Bo to co mialem wczesniej, nie chce sie na viscie zainstalowac.

Dziekuje z gory za odpowiedz!

(BiałyPL) #2

Uruchom w trybie zgodności.

(Rykendo) #3

Pobierz sobie najnowszą wersje. U mnie ivona śmiga :wink:

(Barteks61) #4

Dzieki za odpowiedzi. Ale ciagle mam pytania: co to jest tryb zgodnosci oraz gdzie moge sciagnac najnowsza wersje?? jak sie ona nazywa?

(Kubakuderski) #5

prawy przycisk myszy na program-->właściwości-->zgodność-->uruchom w trybie zgodności i wybierasz jakiś tam tryb

(Krzysieek88) #6

IVONA

Działa na Vista, sprawdzone przeze mnie.

(Barteks61) #7

dzieki. Ale to jest wersja demo, wczesniej mialem normalna wersje... A program sciagajacy dalej nie dziala. Chyba nie mam szczescia do visty, pozdrawiam

Złączono Posta : 12.11.2007 (Pon) 22:36

a ostatni to mi pulpit sie zaczyna psuc, zaczynaja ikony wariowac, nie moge nic z tym zrobic, albo musze chwile poczekac, albo restarytowac... hmm..