Vista - łączenie partycji

Przy instalacji Visty nie mogłem utworzyć partycji z obszaru który nie był podzielony na partycje więc pozostawiłem ten obszar bez naruszenia, czy da się teraz odzyskać go bez kolejnego formatu, i czy dało by się tan obszar dołączyć już do istniejącej partycji?

Tak samo jak w XP . prawym myszy na kom. " zarządzaj : i zarządzaj dyskami lub przez panel sterowania

no ale jak sie robi tak że by rozszerzyć partycje?

Witam z wcześniejszym tematem już sobie poradziłem, lecz teraz mam poważniejszy problem jak mogę połączyć 2 partycje? z tym że jedna jest partycją systemową, rozruchową (C:) a druga partycją logiczną?

proszę o jak najszybszą pomoc, jakim programem bo Partition Magic nie działa, to znaczy nie współpracuje z Vista.

Nie wiem, czy to w ogóle jest możliwe (o ile dobrze pamiętam, to kiedyś próbowałem i się nie udało).

Nic dziwnego: http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Windows_Vista_Software_Compatibility_List#System_applications

Nie ma go na liście kompatybilnych, a nawet jest w wykazie “heavy problems”. Natomiast Acronis Disk Director działa.

Właśnie już sobie z tym problemem poradziłem, dziękuje za pomoc. :slight_smile:

witam , może się podzielisz czy zrobiłeś to za pomocą narzędzi adm. vista czy dodatkowym

oprogramowaniem , bo nowe partycję można tworzyć ale czy łączyć ?