Vista - Limit połączeń - jak zwiększyć?

Witam! Jak każdy użytkownik Visty mam dylemat. Jak zwiększyć limit jednoczesnych połączeń? I nie dawać mi linku z gogolami bo patrzyłem, i nie chce ryzykować, także proszę was o podanie 100% sprawdzonego 100% bezpiecznego sposobu na zwiększenie tego limitu lub jego usunięcie. Tylko niech będzie NAPRAWDĘ bezpieczne bo nie mam zamiaru przez to robić formata.

Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Spróbuj tego z tej strony http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=286774

chodzi Ci o to??

jak tak to znajdź ten patch pod sp1 jak je masz a jak nie to ten klik

Chcesz naprawdę bezpiecznego zwiększenia limitu półotwartych połączeń TCP/IP, tego legendarnego limitu, który niby ogranicza programy (np.) p2p? To nie rób dosłownie nic, nie stosuj żadnych patchy itp. To całe spowalnianie i ograniczanie p2p to kompletny pic na wodę i patchowanie systemu nie przyniesie żadnej poprawy. Jedyny skutek to zwiększenie podatności systemu na ataki malware i innego świństwa krążącego w sieci.

A może chcesz zwiększyć limit użytkowników jednocześnie połączonych z udostępnionym zasobem (drukarką, folderem, plikiem itp)? Jeśli tak, to pozostaje Ci zainwestować w jakiś system serwerowy. Windows 2003, 2008 albo… jakąś dystrybucję linuksa.