Vista, może warto wrócić do XP?

(Kamil Pro) #1

Witam

Mam dylemat. Na moim komputerze od początku używam visty. Ostatnio jednak zastanawiam się nad powrotem do XP, ponieważ sądzę, że powinien szybciej działać np w grach niż vista. Jednak nie mam 100% pewności czy rzeczywiście tak będzie, ponieważ od początku użytkowania komputera mam na nim zainstalowaną vistę. Jeśli opłaca się przejść na XP to na jaką wersję, 32 czy 64-bit?

Mój sprzęt:

AMD Athlon 64 X2 4600+ 2,4GHz @2,64GHz

2048 MB DDR2-667 Elixir

Gigabyte GA-MA78GM-S2H AMD 780G

ASUS Geforce 6600 TOP Extreme

Z góry dzięki

(Mayron) #2

Nie zbyt się opłaca przejście do Windowsa XP, który dużo wolniej wykonuje wszystkie podstawowe działania.

(Krzysztof Lasak) #3

normalnie nie słuchałbym kogoś z takim podpisem ale jednak mayron ma racje różnica wydajności w grach nie jest aż tak rażąca żeby powrócić do xpka...

(Bartek Pisarski) #4

To jest tak jak byś się zapytał czy zamienić nowe auto na 7-letnie...

(Kubakuderski) #5

nie wartko...vista ma dużo dobrych, przydatnych funkcji..gry będo tylko minimalnie na xpeku szybciej chodziły...

(zaklik) #6

Dla mnie Vista i Xpek są porównywalne , kiedyś każdy gadał na xpeka jaki to syf , tak samo było z vistą ale powoli ludzie zaczynają doceniać jej eeeee walory xD

(Kamil Pro) #7

Ok, dzięki wszystkim

(Mack1313) #8

chlopaki maja racje ja tez bym nie zmienial visty na xp wersja 64 bit ma co prawda kilka niedomowien ale xp sie kryje

(Clank) #9

Nowe gry na Viście działają szybciej po wydaniu Service Packa.

(Tobiasz50) #10

to racja ja tez mam viste i nigdy bym nie zmienil ma xp a po zatym masz dobry sprzet tak ze napewno nie bedziesz szybko zmienial sprzetu i z czasem wszyscy przejda na viste a ty co??????.