Vista na 256 mb ramu czy mozliwe?

Skopiuj zawartość płyty na dysk i podmień plik :lol:

Robie tak jak mówisz ciekawe czy sie uda :slight_smile:

Nie macie racji, modyfikowanie instalatora jest w pełni legalne! Można zrobić z windowsem co się chce, ale trzeba mieć w tym trochę doświadczenia :wink: Nie opłaca się instalować Windowsa z 256mb ram. Tutaj readyboost nawet dużo nie pomoże.

Jeśli ktoś chce zrobić bootowalną płytę, polecam skrypt:

http://rapidshare.com/files/21921593/boot.rar.html

Podmieniłem ten plik i jednak niedziała dalej wyskakuje komunikat że wymagane jest 512RAM :cry: :?

JaCoCo masz na to jakąś rade ??

Plik został zmieniony już wszystko działa w 100% :slight_smile:

Już wszystko działa :slight_smile: Dzięx

Nie morzna dokupić 512ram i mieć spokój ??

A dasz im pieniądze?? A pozatym już chyba po jego problemie :stuck_out_tongue:

Właśnie w przyszłym tygodniu przymieżam sie do kupna 512ram ale mam następny problem bo do mojej karty graficznej RADEON 9200 nie ma sterowników :? pod VISTA :?

Wszystko juz ok teraz mam tylko pytanie czy ta instalka ktora jest teraz skopiowana na dysk z tym podmienionym plikiem czy mozna z niej utworzyc obraz lub nagrac ja na plyte tak zeby wszystko ładnie dzialalo.

Pewnie że można nie wiem jak z obrazem ale na płytę na pewno można nagrać :lol:

można też bezpośrednio z dysku (w takim stanie jaki jest teraz)zainstalować Vistę :mrgreen:

Czyli wystarczy przekopiowac te pliki na płyte i po wszystkim?a jak jeszcze zrobic zeby była przy tym bootowalna?

Chce zainstalować viste na 256mb ram. Jak to zrobić , skąd ściągnąć jakiś program do obejścia ?

Przeczytaj od początku cały temat

zwróć uwagę na pierwszy post :slight_smile:

no niestety na 256 ramu Visty nie odpalisz; za dobry system operacyjny, zeby poszlo na takim ramie :wink:

nie rozumiem ludzi, którzy na 256mb ramu chcą zainstalować windowsa vista (kpina). po prostu to nie ma sensu. Chyba, że ktoś chce sobie popatrzeć jak vista wygląda. można sobie przecież screeny pooglądać w necie. bo niestety przy 256mb nic się nie da zrobić pod vistą. u mnie system zurzywa do 400mb przy samym starcie. czy naprawde tak trudno jest sobie dokupić 256mb za 70zł? i cały problem znika!

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, odpali Viste, ale za ładnie to chodzić nie bedzie.

to jaki jest sens w ogóle instalowania?

No ja sensu nie widzę, ale kolega napisał że się nie da, to powiedziałem że nie ma racji :stuck_out_tongue:

Bo się da.

Poza tym są i tacy co tak instalują Vistę, ale to raczej dla szpanu już, niż po to aby systemu używać :slight_smile:

zgadzam się w 1000% to tylko SZPAN! nic więcej.

Vista zrzera ci 400MB bo masz 2GB a na 256MB vista ciągnie coś około 150MB więc nie wiem w czym masz problem :lol: