Vista na starszym kompie

Na wstępie mówię, że już widziałem wątki na tym forum o takim samym temacie ale ja zacząłem nowy.

Zacznę od wypisania mojego sprzętu:

Karta grafiki zintegrowana: Intel® 82845G Graphics Controller

Procesor: Intel® Celeron® CPU 1.70GHz

RAM: 512 MB

I jakby coś jeszcze dała ta informacja: Jednoprocesorowy komputer PC z interfejsem ACPI.

Jeszcze dodam, że na moim 5 latnim kompie działa dużo programów zmieniających wygląd w Vistę i to bez zacięcia i obciążenia komputera. Chodzą mi gry takie jak np: Vietcong, Quake III Arena, GTA Vice City :lol: :lol:

Bardzo proszę o mówienie prawdy,

Pozdrawiam Apollons

Jak jesteś odważny to instaluj :lol: . Tak szczerze mówiąc żeby Vista “chodziła” jakoś a nie “stała” to potrzeba minimum ten 1gb ramu więc nie masz się co za to zabierać . Miałem 1gb ramu , Vistę i tak zamulała więc zrezygnowałem .

Aha no to dzięki za informację :lol: Nie będę tego instalował dam sobie spokój. Zainstaluje sobie Vista Packa i tyle. Ale ja mam tez takie małe pytanie jeszcze do ciebie. No bo jaki jest najstabilniejszy i taki który by kompa nie zamulał, pack który zmienia wygląd na Vistę (ale tak całkowicie zmieniłbym wygląd a nie tylko pasek Menu, Czcionki, Dźwięki, Kursory itd. Musze mieć wygląd bardzo zbliżony do Visty.

Vista Mizer

Lub BrickoPack Vista Inspirat. Ale pod żadnym pozorem nie instaluj Vista Transformation packa. Rozwali system i będziesz musiał formatować.

W Viście inspirat wystarczy kliknąć “odinstaluj” :stuck_out_tongue:

Taaa , Vista Transformation packa to taki syf , że Vista chodzi 10x szybciej niż xpek z tym .